Office Yazılımları - Ms Office Ev Ve iş 2013 Kutu 32 / 64 Bit

Marka: Microsoft

649.00 TL

Office Yazılımları - Ms Office Ev Ve iş 2013 Kutu 32 / 64 Bit
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Ms Office Ev Ve iş 2013 Kutu Lisans 32/ 64 Bit

Barkod: 885370471281

 

İtem No: 99994806063574

 

T5D-01781 ( 001SE300572X103091)

 

***Ürün kutulu  Orjinal disbirator ürünüdür. 

**Faturalı olarak gönderim yapılacaktır.

LİYA YAZILIM'DAN ALDIĞINIZ HER BİR ÜRÜN İLE KANSERLİ ÇOCUKLAR VAKFINA DESTEKÇİ OLABİLİRSİNİZ.

Liya Yazılım KAÇUV Vakfına Resmi destek programındadır. 

Office Professional Plus 2013

 

 

Microsoft Office Professional Plus 2013, çalışma şeklinizi değiştirir. Her uygulama hızlı bir şekilde başlamanızı sağlayan bir başlangıç ??deneyimi sunar. Mevcut bir belgeyi flaşla açabilir veya yeni bir dosyanın oluşturulmasını başlatmak için bir şablon kullanabilirsiniz. Paylaşmak ve ortak çalışmak da çok daha kolay. Dosyalarınızı doğrudan Kapaktan kaydetmek ve paylaşmak için Microsoft OneDrive for Business gibi yeni özellikleri kullanabilirsiniz

 

 


MS OFFİCE EV VE İŞ 2013

Ms Office Ev Ve iş 2013 Yeni sürüm dokunmatik ekran, bulut, mobilite ve düzinelerce işlevsel geliştirme sunar.

Ms Office Ev Ve iş 2013 ile Microsoft, yeni dokunmatik ekran özellikleri, bulut bağlantısı ve yeni bir abonelik fiyatlandırma planı ile ilgili büyük değişiklikler yaptı. Ek olarak, Ms Office Ev Ve iş 2013 , çoğu Ek 1'de listelenen çok sayıda uygulama geliştirmesi sunar. Bu makale, CPA'ları etkileyen yeni Office 2013 özelliklerini araştırır ve yükseltmeniz gerekip gerekmediğine dair rehberlik sağlar (bkz. Kenar çubuğu "CPA'lar için Yükseltme Önerileri").

MS OFFİCE EV VE İŞ 2013 YENİ ÖZELLİKLER 

Ms Office Ev Ve iş 2013 'teki Yeni Küresel Özellikler
1. Dokunmatik Ekran Etkin
2. Windows 8 Stili Döşemeler
3. Bulut Etkin
4. Office 2013 Web Uygulamaları
5. Abonelik Fiyatlandırması

Excel 2013'teki Yeni Özellikler
6. Hızlı Analiz
7. Hızlı Doldurma
8. PowerView
9. Yeni PivotTable Araçları
10. Yeni Excel Pencerelerini Açarken Geliştirilmiş İşlevsellik
11. Önerilen PivotTable'lar ve Grafikler
12. Yeni Grafik Kontrolleri
13. Bir Bağlantı Alın
14. Excel'i Yayınlayın Sosyal Medyaya Veri

Word 2013'teki Yeni Özellikler
15. PDF Dosyalarını Word'de Açın ve Düzenleyin
16. Zincir İnceleme Yorumları
17. Sayfa Döndürerek Okuma Modu
18. Hizalama Kılavuzları
19. Yer Tutucu

Outlook 2013'teki Yeni Özellikler
20. İyileştirilmiş Menü Tasarımı
21. Gezinme Çubuğu
22. Outlook.com Üzerinden Merkezi, Bulut Tabanlı E-posta
23. Okuma Bölmesi Yardımcı Programı
24. Genişletilmiş Kişi Yetenekleri
25. Gelişmiş Takvim Paylaşımı
26. Takvim Tabanlı Hava Durumu Raporları
27. Sosyal Medya Entegrasyonu

PowerPoint 2013'teki Yeni Özellikler
28. Gelişmiş Sunucu Görünümü
29. Yeni Sunum Araçları
30. Yeni Dokunmatik Ekran Hareketleri
31. Yeni İnceleme Araçları
32. Slayt Gösterilerini Ücretsiz Olarak Çevrimiçi Sunun
33. Yeni Temalar
34. Daha Fazla Şablon
35. Yeni Geçiş Efektleri
36. Akıllı Kılavuzlar
37. Şekilleri Birleştir
38. Projektörü Otomatik Algıla
39. Hareket Yolu Hayaletleri
40. Damlalık

MS OFFİCE EV VE İŞ 2013 'TE YENİ KÜRESEL ÖZELLİKLER

Office 2013'ün şeritleri neredeyse tam olarak Office 2007 / 2010'un şeritleri gibi görünür ve çalışır, bu da yalnızca küçük bir öğrenme eğrisi ile sonuçlanır. Office 2013, dokunmatik ekranlı aygıtlarda uygulamaları başlatmak ve kullanmak için yeni denetimler sağlar, ancak standart bir klavye ve fare ile birleştirilmiş 2010 tarzı şerit, Office'i çalıştırmanın birincil yolu olmaya devam etmektedir.

Mobil cihazlarda Office 2013 aynı tanıdık şeritleri kullanır, ancak bunlar daha küçük tablet ve akıllı telefon ekranlarına uyacak şekilde yeniden tasarlandı. Ms Office Ev Ve iş 2013 'ün yeni dokunmatik denetimlerinin çoğu, fare tıklamalarına benzer şekilde çalışır, ancak hareket tanıma eklenmiştir. Örneğin, parmağınızı ekranda kaydırarak Excel çalışma kitaplarında veya Word belgelerinde gezinebilirsiniz. Ayrıca elektronik tabloları, belgeleri veya sunuları küçültmek veya büyütmek için parmaklarınızı sıkıştırabilir ve ayırabilirsiniz. Yeni Dokunmatik Modu düğmesi, daha küçük dokunmatik ekranlı cihazlarda daha kolay parmak işlemleri için şerit simgelerinin etrafına daha fazla alan ekler.

EXCEL 2013'DEKİ YENİ ÖZELLİKLER

Excel, tüm Ms Office Ev Ve iş 2013 uygulamaları arasında en etkileyici geliştirmelerden yararlanır. Excel'in yeni Flash Fill'i çalışmanızı izler ve görevleri tamamlamanıza yardımcı olmak için mantığı uygular. Örnek 3'te gösterildiği gibi A sütununda 44 ad ve soyad listeniz olduğunu ve bunları B ve C sütunlarına ayırmak istediğinizi varsayalım. B sütununda ikinci kaydın ilk adını yazmaya başladığınızda, Excel'in Flash Fill'i, ne yapmaya çalıştığınızı tahmin eder ve kalan 42 adın (gri metinde gösterildiği gibi) doldurulmasını önerir.

Excel'in yeni PowerView , verilerinize bağlı yeni çalışma sayfaları ekler ve ardından Ek 4'te gösterilen etkileşimli harita gibi yeni rapor türleri oluşturmanıza olanak tanır. Ortaya çıkan PowerView Harita raporu yakınlaştırılabilir ve verilerin bölümlerini görüntülemek için filtreler uygulanabilir.

PowerView çalışma sayfaları, Microsoft'un SharePoint PowerPivot Galerisi gibi raporlama hizmeti hedeflerine bağımsız, etkileşimli raporlar olarak yayınlanabilir. PowerView tarafından sağlanan araçlardan bazıları, birden çok PowerView içeren bir pano oluşturma, temalar ve arka planlar uygulama, resimler ve metin kutuları ekleme, daraltılabilir ve genişletilebilir kutucuklar ekleme ve veri dilimleyiciler ekleme becerileridir. PivotTable'larla çalışan EBM'ler , kullanıcıların tarihleri ​​içeren Pivot verilerini dilimlemelerine ve parçalara ayırmalarına yardımcı olan Excel'in yeni Zaman Çizelgesi Dilimleyicisini muhtemelen takdir edeceklerdir . Örneğin, Zaman Çizelgesi Dilimleyici'de Mayıs'tan Ekim'e kadar olan tarihlerin seçilmesi, PivotTable'ı Mayıs'tan Ekim'e kadar olan verileri görüntüleyecek şekilde ayarlar.

GELİŞMİŞ

Gelişmiş bir geliştirme olarak Excel, en az bir ortak alan adını paylaşan iki veya daha fazla tablo içeren çalışma kitaplarında tablo ilişkileri oluşturmak için bir İlişki Oluşturma aracı (önceden PowerPivot'ta çalışırken kullanılabilir) sağlar.

İlişkiler kurulduktan sonra, Daha Fazla Tablo seçeneği, birden çok tablodan PivotTable'lara veri alanları eklemenize olanak tanır.

Başka bir PivotTable geliştirmesi detaylandırılabilirliği içerir. Daha önce, kullanıcılar sadece altında yatan ayrıntıları görüntülemek için Özet Tablo verileri üzerinde detaya olabilir, ama şimdi de olabilir Yukarı Matkap görünümü özet bilgiler ve Çapraz Tatbikatı ilgili tablolarda yer alan bağlı verileri görüntülemek için.

Excel, verileri analiz eden ve bu verileri en iyi şekilde göstermek için PivotTable ve Grafik düzenleri öneren yeni araçlar sunar. İmleci veri alanında herhangi bir yere getirin ve önerilen PivotTable veya Grafik seçeneklerini döndürmek için Önerilen Özet Tablolar'ı (veya Önerilen Grafikler ) seçin .

Excel'in Hızlı Analiz aracı ayrıca, büyük hacimli verileri anında özetlemek için biçimler, grafikler, toplamlar, tablolar ve mini grafik düzenleri sunarak verileri daha hızlı analiz etmenize yardımcı olur. Yalnızca metin verilerini incelerken, Hızlı Analiz, yinelenen veya benzersiz metin öğelerini vurgulamak için metne özgü seçenekler sunar.


Havale / EFT (%4) :623.04 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim