Office Home and Business 2011 for Mac Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL

Marka: Microsoft

1,200.00 TL

Office Home and Business 2011 for Mac Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

 

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 

LİYA YAZILIM'DAN ALDIĞINIZ HER BİR ÜRÜN İLE KANSERLİ ÇOCUKLAR VAKFINA DESTEKÇİ OLABİLİRSİNİZ.

Liya Yazılım KAÇUV Vakfına Resmi destek programındadır. 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.

 

OFFİCE HOME AND BUSİNESS 2011 FOR MAC 

 

Office Home and Business 2011 for Mac size her zamankinden daha sezgisel olan tanıdık bir çalışma ortamı sunar. Paket, profesyonel içerik oluşturmayı kolaylaştıran yeni ve geliştirilmiş araçlar sağlarken, Office 2011'in hızı ve çevikliğindeki iyileştirmeleri, uygulamaları açtığınız andan itibaren fark edeceksiniz. Office, ev projelerini yönetmekten ve önemli toplantıları planlamaktan çocuklarınızın ev ödevlerini geliştirmelerine yardımcı olmaya kadar, ailenizin her gün her fırsatı en iyi şekilde değerlendirmesine yardımcı olur. Harika görünümlü belgeler, e-tablolar ve sunumlar oluşturun. İster Mac'te ister PC'de olsun aileniz, arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla iletişim kurun ve paylaşın. Ayrıca dosyalarınıza, web tarayıcısı ve ücretsiz Office Web Uygulamalarına sahip herhangi bir bilgisayardan ihtiyacınız olduğu zaman erişin.

GELİŞTİRİLMİŞ UYUMLULUK

 

Office Home and Business 2011 for Mac kullanarak oluşturduğunuz belgelerin Windows için Office'te açıldığında aynı görüneceğini ve sorunsuz çalışacağını bilerek dosyaları güvenle paylaşın.

Birlikte yazma, Office Home and Business 2011 for Mac veya Windows'ta Office 2010 kullanan farklı konumlardaki diğer kişilerle aynı Word belgesini veya PowerPoint sunumunu aynı anda düzenlemenize olanak tanıyarak zamandan tasarruf etmenizi ve çalışmanızı basitleştirmenizi sağlar. (Birlikte yazma, kurumsal kullanım için Microsoft SharePoint Foundation 2010 veya Windows Live SkyDrive aracılığıyla dosyaları kaydetmek ve bunlara erişmek için kişisel kullanım için ücretsiz bir Windows Live ID gerektirir.)

Office Web Apps, İnternet bağlantısı olan neredeyse her bilgisayardan istediğiniz zaman ve yerde işlerinizi halletmenize olanak tanır.

Mini grafikler, bir hücreye karşılık gelen değerlerinin yakınında sığan küçük grafikler kullanarak verilerinizi görsel olarak özetler. Mac için Microsoft Excel 2011 Sparklines, Microsoft Excel 2010 ile uyumludur.

PROFESYONEL İÇERİK OLUŞTURUN

 

Yayın Düzeni görünümü, masaüstü yayıncılık ortamını tanıdık Word özellikleriyle birleştirerek size karmaşık düzenleri basitleştirmek için tasarlanmış özelleştirilmiş bir çalışma alanı sunar.

Görsel stiller, uygulaması kolay tutarlı biçimlendirme sağlar.

Resim Düzenleme, belgenizdeki fotoğrafları kırpmanız, yeniden renklendirmeniz, arka planı kaldırmanız ve fotoğrafları sıkıştırmanız için tüm paket boyunca araçlar sunar.

Grafikler ve SmartArt, organizasyon şemalarından listelere, süreçlere ve ilişki şemalarına kadar 130'dan fazla diyagram düzeninden düzinelerce SmartArt düzeni sunar.

Dinamik Yeniden Sıralama, karmaşık düzenleri basitleştirmenize yardımcı olur. Yayın Düzeni görünüm sayfanızdaki ve PowerPoint sunumunuzdaki tüm katmanların anında 3 boyutlu görünümünü alın.

TANIDIK, SEZGİSEL ARAÇLAR

 

Office Home and Business 2011 for Mac 'deki yeni şerit, Mac kullanıcısı için sezgisel bir deneyim oluşturur. Tanıdık Mac için Office araçları hala mevcuttur, böylece tekerleği yeniden icat etmeden yeni şeritten yararlanabilirsiniz.

Şablon Galerileri, çok çeşitli çevrimiçi ve özel şablonlara ve yakın zamanda açılan belgelere kolay ve düzenli erişim sağlar.

Medya Tarayıcı, iPhoto kitaplıklarınıza ve iTunes çalma listelerinize doğrudan Word, PowerPoint, Excel ve Outlook'taki Medya Tarayıcısındaki Fotoğraflar ve Ses sekmelerinden erişmenizi sağlar. Filmlere ve iMovie projelerine doğrudan Filmler sekmesinden de erişebilirsiniz.

Zengin mevcudiyet ve yerinde iletişim, işinizden ayrılmadan kişilerinizle anında bağlantı kurmanıza olanak tanır. Başkalarıyla belgeleri düzenlerken iletişim durumu ve iletişim mevcuttur.

SONUÇ

 

Office Home and Business 2011 for Mac , önceki sürümlerden yükseltmeye değecek kadar yeterli mi? Kesinlikle. Paket içindeki hızlı resim düzenlemelerinden işinizin kolay paylaşımına ve çok daha fazlasına kadar size zaman kazandıracak tüm yeni özelliklerle Office 2011, Office 2008'e göre çok büyük bir gelişmedir. Yeni şablonlar ve video ve resim düzenlemeye hızlı erişim araçlar, içeriklerinin görsel sunumlarını oluşturanlar için hoş geldiniz eklemeleridir. Ciddi elektronik tablo uzmanları, Excel'de verileri birbirine bağlayan yeni özellikleri beğenirken, karmaşık verileri Şeritte daha erişilebilir ve Mini Grafikler ile görsel olarak daha heyecan verici hale getirecek. Outlook'un e-postanızı yönetirken zamandan tasarruf etmek için sunduğu yeni konuşma görünümü özellikleri, başlangıçta işleri öğrenmek istiyorlarsa, günlük e-posta kullanıcılarına çok zaman kazandırabilir.

 

Havale / EFT (%4) :1,152.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim