Office 2007 Ultimate Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL

Marka: Microsoft

212.40 TL

Office 2007 Ultimate Dijital Lisans BİREYSEL KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 

LİYA YAZILIM'DAN ALDIĞINIZ HER BİR ÜRÜN İLE KANSERLİ ÇOCUKLAR VAKFINA DESTEKÇİ OLABİLİRSİNİZ.

Liya Yazılım KAÇUV Vakfına Resmi destek programındadır. 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.


OFFİCE 2007 ULTİMATE 

Microsoft Office 2007 Ultimate , evde veya işte çalışan kişilere, neredeyse her tür bilgiyi toplamalarına ve birleştirmelerine, aradıklarını hızlı bir şekilde bulmalarına ve bilgileri coğrafi veya kurumsal sınırların ötesinde başkalarıyla kolayca paylaşmalarına yardımcı olan kapsamlı bir araç seti sağlar. Office Professional 2007 üzerine inşa edilen Ultimate 2007, Word, Excel, PowerPoint, Publisher, Access ve Outlook gibi Business Contact Manager ile Outlook gibi temel uygulamaları içerir. Evden çalışmayı yeni bir deneyim haline getiren Groove, OneNote ve InfoPath'in güçlü 2007 sürümleri, gelişmiş bilgi hakları yönetimi, ilke yetenekleri ve entegre kurumsal içerik yönetimi sunar.

KOLAYLAŞTIRILMIŞ KULLANICI ARAYÜZÜ


Belgeleri daha hızlı, daha kolay ve daha sezgisel bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olan Office 2007 Ultimate 'in geliştirilmiş kullanıcı arayüzü ile daha kısa sürede daha iyi sonuçlar alın. İhtiyaç duyduğunuzda doğru araçları sunan komutlarla yeni yazılım öğrenmenin zamanını ve hayal kırıklığını azaltın. Geliştirilmiş resim, çizelge ve grafik araçları, daha iyi görünen belgeler, elektronik tablolar ve sunumlar oluşturmanıza olanak tanır ve geniş bir standart çizelge kitaplığı, hızlı biçimlendirme araçları ve SmartArt diyagramları, zengin ve çarpıcı görseller ve çizelgeler eklemeyi kolaylaştırır.

İSTEDİĞİNİZ YERDEN ÇALIŞIN


Office 2007 Ultimate , evden çalışan kişilere, bilgileri verimli bir şekilde oluşturmak, toplamak, analiz etmek ve paylaşmak için ofiste kullanabilecekleri tanıdık araçları sağlar. Ayrıca, kullanıcıların Groove çalışma alanlarını dakikalar içinde oluşturup özelleştirmesine ve iş arkadaşlarını, iş ortaklarını ve müşterileri katılmaya davet etmelerini sağlayan yenilikçi bir uygulama olan Groove'u da içerir. Groove, tüm çalışma alanlarınızı, araçlarınızı ve verilerinizi doğrudan bilgisayarınızda depolar, böylece bilgilere erişmek için kurumsal ağa bağlanmanıza gerek kalmaz. Ofiste, müşteri tesisinde, yolda veya evden çalışsanız da üretkenliğinizi korursunuz. Bu yazılım, aynı anda çevrimiçi olmasalar bile kendi bilgisayarlarınız arasında senkronize edilen çalışma alanlarınızın ve dosyalarınızın kopyalarını da saklar.

ZAHMETSİZ İŞBİRLİĞİ


Office 2007 Ultimate , tek bir programla iş arkadaşlarınız, iş ortaklarınız ve müşterilerinizle kolayca işbirliği yapmanıza olanak tanır. Kuruluşunuzun dışındaki kişilerle çalışmanız gerektiğinde araçları değiştirmenize gerek yoktur. Ayrıca, Taşınabilir Belge Biçimi (PDF) ve XML Kağıt Belirtimi (XPS) dosya biçimleri için artırılmış destek, belgelerinizin başkalarıyla daha geniş şekilde dağıtılmasına yardımcı olur.

NOTLARI VE BİLGİLERİ YÖNETİN


Office 2007 Ultimate , notları ve bilgileri toplamak için esneklik sağlayan dijital bir not defteri olan OneNote'u da içerir. Kullanıcıların aradıklarını hızlı bir şekilde bulabilmeleri için güçlü arama yetenekleri ve ekiplerin birlikte daha fazla çalışması için kullanımı kolay paylaşılan not defterleri çok faydalıdır. Mobil haldeyken daha fazla verimlilik sağlar. Akıllı Telefon veya Cep Bilgisayarı mobil cihazındaki notları ve diğer bilgileri toplayıp görüntüleyebilir ve taşınabilir bilgisayarınızdaki OneNote not defterinizle eşitleyebilirsiniz. Ek olarak, OneNote, veri biçiminden bağımsız olarak gerekli tüm içeriği tek bir yerde toplamanıza olanak tanır ve iş arkadaşları arasında bilgi alışverişini daha da basitleştirir.

İÇERİK OLUŞTURUN VE YÖNETİN


Ultimate 2007, içeriği her zamankinden daha verimli ve etkili bir şekilde oluşturmanıza ve yönetmenize yardımcı olan araçlar sağlar. Belge değişikliklerini izlemek ve Groove'daki en güncel proje bilgileri için daha fazla görünürlük elde etmek için sizi belirli değişiklikleri bildiren sesli ve metin uyarıları kullanın. Outlook'taki yeni Hızlı Arama, e-posta iletilerini hızla bulmanıza yardımcı olurken Excel, güçlü görselleştirme seçenekleriyle verileri analiz etmeyi her zamankinden daha kolay hale getiriyor. Ayrıca, Access'te farklı kaynaklardan gelen bilgileri derleyip takip ederek, gerektiğinde verileri filtreleyebilirsiniz. Önemli verileri analiz etme zamanı geldiğinde, Ultimate 2007, iyileştirilmiş veri çubukları, daha renkli gradyanlar içeren koşullu biçimlendirmeyi kullanarak temel veri eğilimlerini görselleştirmenize olanak tanır.

ORGANİZE KALIN


Outlook, takip için işaretlenmiş görevleri, randevuları ve e-posta mesajlarını düzenlemek için yeni bir Yapılacaklar Çubuğu içerir. Randevularınızın yanında görevleri takvimde de görüntüleyebilirsiniz. Tamamlanmamış görevler bir sonraki güne devredilir ve tamamlanana kadar birikir. Zamandan tasarruf etmenize yardımcı olmak için, menü katmanları arasında tekrar tekrar arama yapmak zorunda kalmadan, üzerinde çalışırken belgenizde önerilen değişiklikleri görüntülemenize olanak tanıyan önizleme özelliğinden yararlanın.

İYİLEŞTİRİLMİŞ GÜVENLİK


Zamandan tasarruf etmenize ve çalışmanızı korumanıza yardımcı olmak için Ultimate 2007, e-postanızı daha güvenli tutmanıza ve elektronik gereksiz postayı azaltmanıza yardımcı olur. Outlook, elektronik istenmeyen postayı azaltmaya ve olası zararlı eklere karşı korumaya yardımcı olmak için gelişmiş bir önemsiz e-posta filtresi ve finansal veya kişisel bilgilerinizi sağlamanız için sizi kandırmaya yönelik sahte bir e-posta girişimi olan "kimlik avını" önlemeye yardımcı olacak güvenlik geliştirmeleri içerir. Bu, sorunları gidermek veya kayıp dosya veya verileri değiştirmek için daha az zaman harcamanıza ve verimli bir bilgisayar deneyiminin keyfini çıkarmak için daha fazla zaman harcamanıza olanak tanır.


Havale / EFT (%4) :203.90 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim