Nitro Pro PDF Enterprise v12 BİREYSEL-KURUMSAL FATURALI

Marka: Autodesk

354.00 TL

Nitro Pro PDF Enterprise v12 BİREYSEL-KURUMSAL FATURALI
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ? Microsoft Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.


Nitro Pro PDF Enterprise v12 Genel Bakış 

Nitro Pro PDF Enterprise v12 ile PDF belgelerini Adobe Acrobat'tan % 300 daha hızlı oluşturun, dönüştürün ve düzenleyin. Nitro PDF Professional, PDF dosyalarını oluşturmak, dönüştürmek ve düzenlemek için ihtiyacınız olan her şeydir. Tüm dosyalar % 100 endüstri standardıdır ve diğer PDF görüntüleyicilerle uyumludur.

ÖZELLİKLER:

 • Hızlı, Yüksek Kaliteli Belge Dönüştürme.
 • Her tür dosyayı tek başına veya toplu olarak PDF'ye dönüştürün.
 • Metin, grafik ve sayfaları korurken PDF dosyalarını tekrar Word'e dönüştürün.
 • Birden çok belgeyi tek bir PDF'de birleştirin.
 • Word, Excel® ve Powerpoint®'i tek tıklamayla PDF'ye dönüştürün.
 • Belgeleri tarayıp dönüştürerek kağıtları PDF'ye dönüştürün.
 • PDF belgelerini tıpkı kağıt belgeler gibi yorumlayın ve inceleyin.

Detaylar

Nitro Pro PDF Enterprise v12 , iş profesyonellerine PDF belgeleriyle çalışmak için eksiksiz, uygun fiyatlı ve kullanımı kolay araçlar sunar. Ödüllü yazılımımız, herkesin kolayca PDF dosyaları oluşturmasına, birleştirmesine, düzenlemesine, güvenliğini sağlamasına, dönüştürmesine ve bunlarla işbirliği yapmasına olanak tanır. Aşağıda, Nitro PDF Professional'ın tüm temel özelliklerini özetliyoruz.

Nitro Pro'nun Windows ile entegrasyonu, orijinal uygulamayı açmanıza gerek kalmadan Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Publisher, Visio ve WordPerfect gibi yaygın dosya türlerini dönüştürebileceğiniz anlamına gelir - yalnızca bir klasörden dönüştürülecek dosyaları seçin ve daha sonra tek bir tıklama ile hepsini PDF dosyalarına dönüştürün. Ek olarak, birine farklı dosyaların bir koleksiyonunu göndermeniz gerektiğinde, Nitro PDF Professional hepsini tek bir bağımsız PDF'ye dönüştürebilir ve birleştirebilir. Herhangi bir dosyadan PDF dosyaları oluşturun
Nitro Pro PDF Enterprise v12 , 300'den fazla dosya türünden yüksek kaliteli PDF dosyalarını hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmanıza olanak tanır ve oluşturduğunuz tüm PDF'ler, Adobe Acrobat ve Adobe Reader dahil tüm PDF görüntüleyicilerle% 100 uyumludur.

Temel PDF oluşturma özellikleri:

 • Herhangi bir dosyayı PDF olarak yazdırın
 • Dosyaları PDF'ye toplu dönüştürme
 • Kağıdı PDF'ye tara
 • Pano görüntülerini PDF'ye dönüştürün
 • Dosyaları PDF olarak birleştirin

Microsoft Office dosyalarından PDF oluşturun

PDF dosyalarındaki görüntülerde son dakika değişiklikleri için, Nitro Pro PDF Enterprise v12 'nin gelişmiş görüntü düzenleme araçları, seçmenize, taşımanıza, yeniden boyutlandırmanıza, döndürmenize, kopyalamanıza, yapıştırmanıza ve silmenize olanak tanır. Görüntüleri bir veya daha fazla sayfaya eklemek için - nihai görünüm, boyut, opaktite ve daha fazlası üzerinde tam kontrol ile - Nitro Pro, görüntüleri filigran veya kaplama olarak eklemenize olanak tanır.

Microsoft Office dosyalarını PDF dosyası olarak dönüştürmek ve sonra dağıtmak, bu tür dosyaları paylaşırken karşılaşabileceğiniz sorunları ortadan kaldırır. PDF dosyaları:

 • Daha güvenli. Microsoft Word ve Excel'i dağıtımdan önce PDF'ye dönüştürmek, yazar bilgileri, revizyon geçmişleri ve elektronik tablo formülleri gibi potansiyel olarak hassas verileri kaldırır.
 • Daha güvenilir. Belge alışverişi için PDF kullanmak, belge alıcılarının, kullandıkları donanım ve yazılım platformundan bağımsız olarak belgeleri görüntüleyebilmelerini ve yazdırabilmelerini garanti eder.
 • Güvenli. Materyalin PDF formatında dağıtılması, gizli dosyalarınızın kontrolünü elinizde tutmanızı sağlayarak, görüntüleme, yazdırma, kopyalama ve düzenlemeye ayrı ayrı izin vermenize veya devre dışı bırakmanıza veya hassas işlemlere izin vermeden önce bir şifre veya sertifika gerektirmenize olanak tanır.

Word, Excel ve PowerPoint için, Nitro Pro PDF Enterprise v12 size her uygulamanın içinden tek tıklamayla PDF oluşturma işlevi sağlayan bir araç çubuğu eklentisi ve güvenlik, gezinme ekleme, görüntüleri sıkıştırma ve uygulama sırasında belge bilgileri ekleme için ekstra kontroller sağlar. oluşturma süreci. Nitro Pro, şunlar için tek tıklamayla PDF oluşturma desteği içerir:

 • Microsoft Word (DOC, DOCX)
 • Microsoft Excel (XLS, XLSX)
 • Microsoft PowerPoint (PPT, PPTX)
 • Microsoft Publisher (PUB)
 • Microsoft Visio (VSD)

PDF dosyalarını PDF düzenleyiciyle düzenleyin


Nitro PDF Professional'ın PDF dosyalarını düzenlemek için kapsamlı araç seti ile, PDF dosyalarınızın içeriğini yönetmek ve güncellemek için farklı uygulamalar arasında geçiş yapmaya daha az ihtiyaç vardır.

Bir PDF editörü olarak Nitro PDF Professional, PDF dosyalarınızda bulunan her türlü metni, grafiği, sayfaları, güvenliği, bağlantıları, yer imlerini ve meta verileri düzenlemek için eksiksiz bir araç seti sunar ve dağıtım için hazır ve optimize edilmiş PDF dosyaları hazırlamanıza olanak tanır . Hepsinden iyisi, Nitro Pro PDF Enterprise v12 ile, Adobe Acrobat'ta orijinal olarak üretilenler de dahil olmak üzere herhangi bir PDF oluşturma aracından yapılmış belgeleri düzenleyebilirsiniz.

Nitro Pro PDF Enterprise v12 ile PDF'de metni düzenleme


Başka bir uygulamadaki (Microsoft Word, Excel veya WordPerfect gibi) kaynak dosyaya geri dönmek yerine doğrudan PDF dosyalarınızda yazım hatalarını düzeltin. Yazı tipi yüzünün türünü, mevcut metnin boyutunu ve rengini değiştirebilir, sözcük ve karakter aralıklarını düzeltebilir ve yeni metni doğrudan PDF dosyalarınıza ekleyebilirsiniz. Aynı anda birden fazla sayfaya metin eklemeniz gerektiğinde, kalıcı metin, numaralandırma ve tarih, yazar, başlık ve daha fazlası gibi dinamik metin eklemek için üstbilgi, altbilgi ve Bates sayı araçlarını kullanın.

Havale / EFT (%4) :339.84 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim