Nero Platinum 2019 Suite BİREYSEL-KURUMSAL

Marka: nero

141.60 TL

Nero Platinum 2019 Suite BİREYSEL-KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.


Nero Platinum 2019 Suite 

Nero Platinum 2019 Suite ile şirket birkaç yeni özellik sunuyor. Bunlardan biri DriveSpan, PC'nizdeki tüm verileri, harici depolama ortamınızı ve sürücülerinizi, mobil cihazlarınızı veya bulutunuzdaki verileri bir PC, harici disk, NAS cihazı veya bulut gibi tek bir merkezi, yinelenen ücretsiz konumda depolamanıza olanak tanır.

Nero Start, Nero'ya göre paketi kullanmayı daha kolay hale getirmesi gereken tasarımını yeniledi. Ayrıca, Nero KnowHow Plus ve Live Guide, içeriğe duyarlı yardım sağlayarak ve SSS, manuel sayfalar ve video eğitimleri sağlayarak Nero Platinum 2019 Suite 'in kullanımını kolaylaştırmalıdır.

Nero Video ile: 1-Click Video Story kolayca film ve slayt gösterileri oluşturmak mümkündür. Fotoğrafları ve videoları uygulamaya sürükleyip bırakarak ve 1-Click Video Story düğmesine tıklayarak otomatik olarak intro ve outro dizisi, efektler, başlıklar ve eşleşen müzik ile tamamlanmış bir video oluşturacaksınız.

Nero 2019 Nero MediaHome, onedrive çevrimiçi dosyalarına isteğe bağlı olarak erişmenizi ve gerektiğinde bunları ayrı ayrı indirmenizi sağlar. Bu, fotoğrafları, videoları, filmleri, TV şovlarını ve müzikleri Nero Mediahome'da indirerek istediğiniz zaman kullanılabilir hale getirirken PC'de depolama kapasitesinden tasarruf etmelidir.

Yeni Özellikler

Başka bir yeni özellik Nero Recode'un bir parçasıdır ve disk uyumlu formatlara Dönüştür olarak adlandırılır. Bu özellik ile uyumlu olmayan video dosyalarını videodisc projelerine (DVD-Video, AVCHD, Blu-ray Disc) içe aktarmadan önce tam uyumlu videodisc dosya formatlarına dönüştürmek mümkündür. Dönüştürme işleminden sonra, dosyalar Nero Video'da düzenlenebilir veya yazılabilir. Nero Video'da bir videodisc oluşturmak ve yazmak için gereken süre, Nero SmartEncoding kullanılarak önemli ölçüde azaltılabilir.

Ayrıca, yeni Nero DuplicateManager fotoğraf: benzer görüntüleri bulabilen ve bunları otomatik olarak benzerlik türleri kategorilerine göre sıralayabilen benzer görüntüleri bulun ve kaldırın: yerler, seriler, motifler, yeniden Boyutlandırmalar, formatlar, Diğerleri. Genel bakış, hangi görüntülerin kopyalandığına ve silinebileceğine karar vermede yardımcı olmalı ve bu da depolama kapasitesinden tasarruf etmelidir. Kopyaları kaldırmak da Nero Mediahome'un dizin özelliğini daha hızlı hale getirir.

Yedi programı tek bir kullanışlı pakette bir araya getiren Nero Platinum 2019 Suite ile medya dosyalarınızı içe aktarın, düzenleyin, güvenceye alın, yedekleyin ve oynatın . Bu indirme anahtarı, Nero DuplicateManager Photo, Nero Video, Nero MediaHome, Nero BackItUp, Nero Recode, Audials Music Recorder ve Nero Burning ROM için tüm premium özelliklere ve güncellemelere ömür boyu erişim sağlar. Yazılım paketi, multimedya kitaplığınızda çeşitli video, fotoğraf ve ses dosyası türlerini içe aktarmanıza, oluşturmanıza, düzenlemenize ve oynatmanıza olanak tanır. Nero Platinum, Windows 7 veya üstünü gerektirir.

Nero DuplicateManager Fotoğrafı

Bilgisayarınızdan unutulmuş dağınıklığı kaldırarak depolama alanını boşaltın. Nero DuplicateManager Photo, alanı boşaltmaya yardımcı olmak için benzer ve yinelenen görüntüleri bulur.

Nero Platinum 2019 Suite - Nero Videosu

Bir profesyonel gibi film ve slayt gösterileri düzenleyin ve oluşturun. Telefonunuzda çekilen dikey fotoğraflar ve videolar bile, özel olarak tasarlanmış şablonlar kullanılarak geniş ekran formatlarına aktarılabilir. Nero Video ayrıca, başyapıt filminizi geliştirmenize yardımcı olacak geniş bir müzik ve ses efektleri koleksiyonu içerir.

Nero Media

Nero Platinum 2019 Suite - Nero Media ile fotoğrafları sizin için otomatik olarak etiketlemek için yapay zeka kullanarak medya dosyalarınızı düzenleyin. Yazılım ayrıca, medyanıza bilgisayarınızdan evinizdeki farklı cihazlara erişmenize ve bunları aktarmanıza olanak tanır.

Nero BackItUp

Fotoğraflar ve ev videoları gibi önemli dosyalarınızı tek bir tıklamayla yedekleyin. Yazılım, Google Drive ve OneDrive gibi bulut hizmetlerine zamanlanmış otomatik yedeklemeler gerçekleştirecek şekilde yapılandırılabilir.

Nero Recode

Nero Recode ile korumasız DVD, AVCHD ve Blu-ray Disklerden video kopyalayabilir ve yeni projeler oluşturmak için bunları farklı formatlara dönüştürebilirsiniz. Yazılım ayrıca CD ses parçalarını dijital dosyalara dönüştürmenize ve bunları tek bir tıklama ile mobil cihazlara aktarmanıza olanak tanır.

Audials Müzik Kaydedici

Nero Platinum 2019 Suite dahilindeki müzik kaydedici, müzik ve sesi çalmak için bilgisayarınıza veya mobil cihazlarınıza aktarılabilen korumasız bir MP3 dosyası olarak kaydetmenize olanak tanır. Ayrıca, binlerce konsere, müzik videosuna ve hayran içeriğine ek olarak 100.000'den fazla çevrimiçi radyo istasyonuna erişim içerir.

Nero Burning ROM

Disk optimizasyon teknolojisinin yanı sıra 256 bit şifreleme, SecurDisc 4.0 ve parola koruma güvenliğini kullanarak verileri CD, DVD veya Blu-ray disklere yazın. Otomatik ses geliştirme ve albüm kapağı içeren ses CD'leri de oluşturabilirsiniz.
Havale / EFT (%4) :135.94 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim