Maxon Cinema 4D Studio lisans BİREYSEL KURUMSAL FATURALI

Marka: Autodesk

495.60 TL

Maxon Cinema 4D Studio lisans BİREYSEL KURUMSAL FATURALI
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye’de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun ( Retail Lisanlar Tercih Edilmeli )

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır… Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA – Microsoft Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde lisansların Retail Olması Durumunda geçerli sayılmaktadır. 


Maxon Cinema 4D Studio 

Maxon Cinema 4D Studio , Visualize ve Broadcast'te bulunan tüm özellikleri içermesinin yanı sıra, render için gelişmiş karakter araçları, saç, fizik motoru ve sınırsız bir istemci ağı ekler. Maxon Cinema 4D Studio ile ele aldığınız tüm projeler kolaylıkla halledilebilir.

Maxon Cinema 4D Studio 'nun karakter araçları, karakter donanımları ve gelişmiş karakter animasyonları oluşturmayı kolaylaştırır. Büyümenize, taramanıza, şekillendirmenize ve canlandırmanıza olanak tanıyan güçlü saç araçları paketiyle karakterlere saç veya kürk eklemek hızlı ve basittir. Fizik motoru, ister birkaç ister binlerce olsun, nesneler arasında karmaşık çarpışmalar ve etkileşim gerçekleştirmeyi kolaylaştırır. Ağ işleme, animasyonlarınızı daha hızlı oluşturmanıza yardımcı olmak için ağınızdaki tüm bilgisayarlardan yararlanmanıza olanak tanır.

Gelişmiş 3D için tasarlanmış olmasına rağmen, Maxon Cinema 4D Studio 'da bulunan ekstra araçlar hala kullanıcı dostu ve sezgisel olacak şekilde tasarlanmıştır. Saç gibi gelişmiş 3D efektler oluşturmak şaşırtıcı derecede kolay ve hızlıdır, CINEMA 4D işin çoğunu sizin yerinize yapar. Örneğin, karakterinizi hareket ettirirken saçlar otomatik olarak uçar ve sallanır; ve binlerce nesnenin birbiriyle çarpışmasını sağlamak için sadece birkaç fare tıklaması yeterlidir.

CINEMA 4D Studio, yaratıcılığınızı ortaya çıkarmanıza ve sınırsız 3D'nin keyfini çıkarmanıza olanak tanır.

Modelleme

CINEMA 4D Studio, çeşitli dosya formatlarını içe ve dışa aktarabilir, bu da onu hemen hemen her boru hattına entegre etmenizi sağlar. Modelleme araç seti, parametrik veya çokgen nesneler, alt bölüm yüzeyleri ve her tür deforme ediciler ve değiştiricilerle çalışmanıza olanak tanır. CINEMA 4D'nin doğrusal olmayan modellemesi, parametrik nesneleri istediğiniz zaman değiştirmenize olanak tanır ve hafif ve hızlıdır.

Malzemeler ve Dokular

Maxon Cinema 4D Studio , modelleriniz için mükemmel yüzeyi oluşturmak için tüm standart ve gelişmiş seçenekleri sunar. Materyallerin 14 farklı kanalı vardır ve kanalları özel ihtiyaçlar için bile özelleştirebilirsiniz (örn. Oyun motorları). Görüntüleri veya filmleri doku veya Alt Yüzey Saçılımı veya Arka Işık gibi gelişmiş gölgelendiriciler olarak kullanın. CINEMA 4D, üst düzey tekstüre için endüstri standardı bir 3D boyama araç seti sunar.

Animasyon

Animasyon söz konusu olduğunda, CINEMA 4D Studio tüm esnafların Jack'idir. Tabii ki, üst düzey bir 3B paketten bekleyebileceğiniz tüm standart animasyon araçlarını içerir.

Ancak CINEMA 4D Studio'nun sunabileceği çok şey var: Gelişmiş bir karakter animasyonu araç seti, tamamen yeni sert ve yumuşak vücut dinamikleri, kumaş simülasyonu, olay bazlı parçacık sistemi, Klonlayıcılar ve Efektörler ve hatta rüzgarda dalgalanan doğal saç.

Aydınlatma ve Rendering

CINEMA 4D Studio, en zorlu durumları bile aydınlatabilecek çok çeşitli ışık ve gölge türleri sunar. Ve render motoru, mümkün olan en kısa sürede yüksek kaliteli sonuçlar elde etmek için mevcut tüm işlemci çekirdeklerinin kontrolünü ele alır.

Maxon Cinema 4D Studio , daha da ileri giden tonlarca gelişmiş aydınlatma aracı sunar. Gerçekçi ışık dağılımı için IES ışıklar, dolaylı aydınlatma için Global Aydınlatma, dış mekan sahnelerini gerçekçi bir şekilde aydınlatmak için fiziksel bir gökyüzü simülasyonu ve çok daha fazlası.

Havale / EFT (%4) :475.78 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim