Luminar v4 2020 tam sürüm FATURALI BİREYSEL -KURUMSAL

Marka: Autodesk

424.80 TL

Luminar v4 2020 tam sürüm FATURALI BİREYSEL -KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ? Microsoft Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.


Luminar v4 2020 Genel Bakış 

Gelişmiş yapay zeka süreçlerinden ve sezgisel bir iş akışından faydalanan Luminar v4 2020 bir resim kitaplığını etkili, kesintisiz ve tahribatsız bir şekilde düzenlemek ve yönetmek için etkili bir araçtır. Sürüm 4, makine öğrenimi teknolojilerindeki temel güncellemeler etrafında dönerek, karmaşık maskeler, seçimler ve seçimler kullanmaya gerek kalmadan fotoğrafların görünümünü ve hissini hızlı bir şekilde ayarlamak için AI Gökyüzü Değiştirme, AI Cilt İyileştirici ve Portre Geliştirici ve AI Yapısı gibi yeni araçlara yol açıyor. veya katmanlar. Tekrarlanabilir ve çekici efektler elde etmek için fotoğraflara tek tıklamayla ayarlamalar yapmak için AI teknolojisi ve bir dizi Görünüm ve efektle ham dosya işleme de mümkündür. Tutarlılık için, düzenlemeler görüntüler arasında senkronize edilebilir ve toplu işlem de iş akışınızı hızlandırmaya yardımcı olur. Özel bir Luminar Kitaplık Paneli kullanarak görüntüleri görüntülemek, sıralamak, derecelendirmek ve etiketlemek sezgisel bir işlemdir, Bu, aynı anda birden fazla fotoğrafla çalışmanıza da olanak tanır. Özelleştirilmiş AI Sky Enhancer ve Accent AI araçları, tek bir kaydırıcı kullanarak bir dizi ayarlamayı kolaylaştırır ve 45'ten fazla fotoğraf filtresinden oluşan bir koleksiyon, fotoğraflarınızı şık bir şekilde bitirmenizi sağlar. Ek olarak, Luminar v4 2020 tek başına bir uygulama olarak veya mevcut düzenleme sürecinize kolayca entegre etmek için diğer popüler düzenleme uygulamalarıyla bir eklenti olarak kullanılabilir.

Luminar v4 2020 Güncellemeleri ve Geliştirmeleri

 • Luminar v4 2020 AI Sky Değiştirme, fotoğrafınızın havasını veya günün veya mevsimin görünen zamanını değiştirmek için görüntülerdeki gökyüzünü tamamen değiştirmek için makine öğreniminden ve akıllı algoritmalardan yararlanır. Otomatik yeniden ışıklandırma ayrıca ön plandaki nesneleri, karmaşık katmanlar veya maskeler yapmaya gerek kalmadan gerçekçi ve dinamik bir görünüm için ayarlanmış gökyüzü ile uyum içinde tutar.
 • AI Skin Enhancer ve Portrait Enhancer, portreleri rötuşlama sürecini hızlandırmak için insana duyarlı teknolojiyi kullanır. Sezgisel bir kaydırma sistemi kullanılarak, cilt yumuşatma, diş beyazlatma, dudak kızarma ve diğer yaygın portre ayarlamaları, maskeleme ve seçimlere gerek kalmadan yapılabilir.
 • AI Yapısı, ek keskinlik veya netlik gerektirmeyen diğer bölgeleri etkilemeden, görüntüdeki artan keskinlik ve ayrıntıdan yararlanabilecek öğeleri otomatik olarak algılayan, içeriğe duyarlı bir araçtır.
 • Accent AI, görüntüleri otomatik olarak analiz eder ve tek bir kaydırıcıyla düzinelerce ayarlama uygulayabilir. İnsanın farkında olan teknolojiyi kullanan bu otomatik ayarlamalar, hassas portreler için insan görüntülerine de uygulanabilir.
 • Luminar v4 2020 AI Sky Enhancer, yalnızca gökyüzünün görünümünü ayarlamaya ve mükemmelleştirmeye adanmış bir kaydırıcıdır ve özel bir Güneş Işınları filtresi, görüntülerinize hızlı bir şekilde gerçekçi güneş ışınları eklemenizi sağlar.
 • Akıllı Kontrast, bir görüntüdeki kontrastı ayarlamak için daha dikkatli ve sofistike bir yoldur ve daha gerçekçi ve dokulu sonuçlar için rengi ve ayrıntıları korumaya yardımcı olur.
 • 70'den fazla Görünümden oluşan güncellenmiş bir seçim, fotoğraflarınızın görünümünü anında dönüştürmek için tek tıklamayla sonuçlar sağlar. Ek olarak, özel Görünümler oluşturulabilir ve ileride kullanılmak üzere kaydedilebilir.
 • Landscape Enhancer araç seti, netliği ve rengi eski haline getirmek için Dehaze dahil bir dizi sezgisel kaydırıcıyla manzara çekimlerinin görünümünü ince ayarlamaya yardımcı olur; Sıcak güneş ışığı efektleri eklemek için Altın Saat; ve bitkilerin, ağaçların ve çiçeklerin rengini ve tonunu ayarlamak için Foliage Enhancer.
 • Akıllı bir nesne kaldırma aracı, bir dizi Yaratıcı efekt kaydırıcısı, ayarlanabilir Gürültü azaltma ayarları ve sezgisel bir Ayrıntılar İyileştirici kaydırma sistemi ile görüntüleri tamamlayın.

Ana Özellikler

 • Luminar v4 2020 ile daha fazla düzenleme özgürlüğü için tamamen tahribatsız iş akışı
 • Aynı anda birden fazla fotoğrafı görüntülemek ve düzenlemek için Luminar Kitaplık Paneli
 • Farklı organizasyonel ihtiyaçlara uygun Tek Resim Görünümü, Galeri Görünümü ve Film Şeridi Görünümü
 • Tutarlı bir görünüm için birden çok görüntü arasında hızlı ayar senkronizasyonu
 • Görüntüler yıldızlarla derecelendirilebilir, renkli etiketlerle işaretlenebilir ve favori veya reddedilmiş olarak işaretlenebilir
 • Başvurulan klasörler mevcut düzenleme sürümüyle senkronize kalır
 • Resimleri daha verimli bir şekilde filtrelemek ve sıralamak için güncellenmiş kriter listesi
 • Akıllı Kısayollar, fotoğrafları otomatik olarak düzenlemeye yardımcı olur
 • Luminar Photos Çöp Kutusu, dosyaları sıralarken ve silerken sürücülerin temiz ve düzenli kalmasına yardımcı olur
 • Tek dosyaları düzenlemek için Hızlı Düzenlemeler efektleri
 • Luminar Looks, görüntülere hızlı düzeltmeler, ayarlamalar ve efektler uygulamak için AI teknolojisini kullanır
 • Luminar v4 2020 Gelişmiş Bilgi Paneli ve daha hızlı genel işlem performansı
 • Kitaplıklar, gelişmiş dosya organizasyonu için derecelendirmeler ve etiketler uygulama becerisinin yanı sıra fotoğraflarınızı verimli bir şekilde görüntülemenizi ve yönetmenizi sağlar.
 • Uyarlanabilir Çalışma Alanları, içinde çalışmak için daha hoş bir arayüz için tarzınıza uyuyor ve Profesyonel, Hızlı ve Harika, Havadan, Manzara, Siyah Beyaz ve daha fazla temayı içeriyor.
 • Düzenlemeleri tek bir görüntüye uyguladıktan sonra, fotoğraf serileri ve grupları boyunca tutarlı bir görünüm sağlamak için düzenlemelerinizi ek görüntülerle senkronize edebilirsiniz.
 • Fırçalar, maskeleme araçları, katmanlar, klonlama ve damgalama araçları ve görüntüleri toplu olarak işleme yeteneği dahil olmak üzere bir dizi düzenleme aracının yanı sıra 45'ten fazla farklı fotoğraf filtresi mevcuttur.
 • Ton Eğrisi, HSL (Ton / Doygunluk / Parlaklık) ve Renk Tonlama araçları, fotoğrafların parlaklığını, kontrastını ve renk oluşturmasını verimli bir şekilde ayarlamak için kullanılabilir.
 • Yerleşik Lens Düzeltme ve Dönüştürme araçları, ister kullanımdaki lens ister fotoğrafın çekildiği görüş noktası nedeniyle olsun, istenmeyen bozulmayı gidermeye yardımcı olur.
 • Geçmiş Paneli, adımlarınızı yeniden izlemenize ve istenmeyen düzenlemeleri geri almanıza olanak tanır.
 • Luminar v4 2020 , en fazla iki bilgisayara kurulum için bağımsız bir uygulama olarak veya Apple Photos (yalnızca Mac), Aperture (yalnızca Mac), Adobe Photoshop, Lightroom Classic veya Photoshop Elements ile bir eklenti olarak işlev görebilir.
Havale / EFT (%4) :407.81 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim