inPixio Photo Studio Ultimate 10 BİREYSEL KURUMSAL

Marka: Adobe

507.40 TL

inPixio Photo Studio Ultimate 10 BİREYSEL KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.

LİYA YAZILIM'DAN ALDIĞINIZ HER BİR ÜRÜN İLE KANSERLİ ÇOCUKLAR VAKFINA DESTEKÇİ OLABİLİRSİNİZ.

Liya Yazılım KAÇUV Vakfına Resmi destek programındadır. 


inPixio Photo Studio Ultimate 10 

inPixio Photo Studio Ultimate 10 Silme işlevi  , fotoğrafınızdan herhangi bir nesneyi veya kişiyi , optimize edilmiş kalitede herhangi bir düşüş olmadan kaldırmanıza olanak tanır.

Silme kaydırıcısı, yolunuzun herhangi bir noktasında size yardımcı olan renk kontrastlarının otomatik olarak algılanmasını sağlar.

inPixio Photo Studio Ultimate 10 , bir nesneyi tıpkı bir silgi gibi, sadece görüntünün istenmeyen kısımlarını vurgulayarak silmenizi sağlar ve arka planın yapılarını yeniden yapılandırır. Kalan kusurları klonlama damgasıyla düzeltin.


Kullanım örnekleri:

 • Gereksiz nesneleri ve insanları silin
 • inPixio Photo Studio Ultimate 10 ile gölgeleri kaldır
 • Metinleri, verileri, logoları ve filigranları kaldırın
Düzeltme Yaması  aracı, tek bir fare hareketiyle kusurlardan kurtulmanıza, görüntünün bir kısmını doldurmanıza veya klonlamanıza olanak tanır. Bu daha kolay “yeniden” zor alanları rötuş yapar . Yeniden inşası çok zor olan alanlarda (basamaklar, gökyüzünde gölgeleme vb.) Bile öğeleri kaldırabilir veya ekleyebilir.

Ayrıca, portreleri rötuşlamak için yamayı kullanın. Parlak dergilerde olduğu gibi küçük kusurları ortadan kaldırın ve kırışıklıkları daha az görünür hale getirin!

 Düzenlemenizi mükemmelleştirmek veya zıt özellikleri klonlamak için Klonlama damgasını kullanın  . Mevcut nesneler klonlama damgası ile ekranda yeniden çizilebilir. Muhteşem çift efektler oluşturmak için bu işlemi istediğiniz sıklıkta tekrarlayın!

1- Birkaç tıklamayla kesmek

inPixio Photo Studio Ultimate 10 ile dijital makasınız fotoğraflarınızdaki herhangi bir ayrıntıyı, bireyi, nesneyi ve hatta manzarayı kesin. Kaydırıcıyı veya silmek için arka planı kullanan kişinin ana hatlarını seçin ve Photo Studio algoritması otomatik olarak çalışır!

Tersine, kesiminizin mükemmel olduğundan emin olmak için önemli özellikler için "tut" kaydırıcısını kullanabilirsiniz. Saçlar, su damlaları ve en ince ayrıntılar arka plandan en yakın piksele kadar kaldırılır.

2- Bir arka plan seçin:

Ardından, anında fotomontaj veya kolaj yapmak için kesilen nesneleri mevcut arka planların üzerine yerleştirin! Yeni orijinal resimlerden arka plan deseninizi seçin veya benzersiz fotomontajlar için kendi resimlerinizi indirin.
Sürüm 10'da yeni arka planlar mevcut!

 Rötuş ve Düzeltme 

 • 1 tıklamayla otomatik düzeltme:

% 100 otomatik akıllı teknolojiyi kullanarak tek bir tıklamayla harika fotoğraflar ! Tam otomatik sürecimiz sayesinde fotoğraflarınızın kalitesini ve renklerini bir saniyenin altında iyileştirin. Mükemmel fotoğraflar oluşturmak için artık bir Photoshop uzmanı olmanıza gerek yok!

 • YENİ! Perspektif düzeltme aracı  

Bir fotoğraf çekerken, kamera konudan yeterince uzak değilse perspektif sorunları ortaya çıkabilir. Perspektif düzeltme için en bariz durum, binaları yerden çekmek. inPixio Photo Studio Ultimate 10 ile perspektifle oynayarak konunuzu kolayca düzeltebilirsiniz. 

 • Denoise ve Dehaze modülü

Gürültü, fotoğraflarınızda parlaklık olmadığında görünen gren türüdür. Bu yeni modül ile fotoğraflarınızdaki gürültüyü etkili bir şekilde azaltabileceksiniz.

(Atmosferik) sis giderme aracı, fotoğraflarınızı sıklıkla bozabilecek istenmeyen sis efektini sınırlamayı veya hatta tamamen kaldırmayı mümkün kılar.

 • Yaratıcı bulanıklık modülü

Bu modül, fotoğrafınızın tamamını veya bir kısmını bulanıklaştırmanıza olanak tanır.

 • Keskinlik modülü

Bu, en küçük ayrıntılarını ortaya çıkarmak için resimlerinizin keskinliğini vurgulamanıza olanak tanır.

 • Opaklık ekle

Bu tuş işlevi, fotoğraflarınızdaki özelliklerin varlığını vurgulamanızı veya hafifletmenizi mümkün kılar.

 • Kırpma ve 90 ° döndürme

Fotoğraflarınızın oranını kendiniz ayarlayın (1/1, 4/3, 16/9 vb.), Ardından fotoğrafınızın üzerine yatay bir çizgi çizerek açıyı ayarlayın.

 Ayarlamalar ve efektler
 • LUT stillerinin eklenmesi

Sadece 1 tıklamayla inanılmaz fotoğraflar. Profesyonel bir fotoğrafçıya yakışır stiller kullanarak fotoğraflarınızı türünün tek örneği çekimlere dönüştürün. Sadece 1 tıklamayla, orijinal fotoğrafınız LUT seçimimiz sayesinde dönüştürülür ve geliştirilir. Bu aracı, kendi kitaplıklarınızı içe aktarmak veya İnternet'ten ücretsiz kitaplıkları indirmek ve içe aktarmak için de kullanabilirsiniz.

 • Ton eğrisi: Açık veya koyu tonlar elde etmek için ton eğrileriyle oynayın ve RGB (Kırmızı, Yeşil, Mavi) eğrilerini birer birer ayarlayın.
 • Renk dengesi: Ton ve doygunluğu inanılmaz bir hassasiyetle ayarlayın. Fotoğrafınızın gölgelerini, orta tonlarını ve vurgularını duruma göre ayarlayabilirsiniz.
 • Film gren modülü: Fotoğrafa sanatsal veya retro bir etki vermek için gren ekleyin.
 • Vinyet etkisi: "Gizli" bir efekt elde edin veya belirli bir nesneye dikkat çekin.

 • Fotoğraflarınıza ve fotomontajlarınıza stil eklemek için Editör'de 100'den fazla çıkartma ve metin şablonu da bulun. Her özel durum için orijinal içerik (doğum günleri, selamlar, davetler). Tüm tasarımlar tamamen düzenlenebilir (format, renk, yazı tipi, opaklık).
 • Önerilen modeller arasından filtreler, çerçeveler ve dokular ekleyin
 • Mini video İpuçları

inPixio Photo Studio Ultimate 10 'un özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmak için, yazılım programının modüllerinin her birine araç ipuçları şeklinde mini videolar eklenmiş ve kullanımı daha kolay ve daha etkili hale getirilmiştir. 

Programın eski ve yeni özellikleri eğlenceli ve dinamik bir şekilde anlatılıyor. Bununla neler yapabileceğinizi göstermek için özelliklerden birinin üzerine gelin.
 • YENİ! Yardım Aracı 

Ayrıntılı ve düzenli olarak güncellenen bir veritabanına artık arayüzden 1 tıklama ile erişilebilir. Bu kaynak, potansiyel kullanıcı sorularını öngörür ve gelişmiş yardım sunmak için bir kez daha eksiksiz yanıtlar sağlar. 

 • YENİ!  Her bir Photo Studio modülü için video eğitimleri mevcuttur

inPixio Photo Studio Ultimate 10 'nun özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için, başlangıç ​​için daha basit ve daha etkili bir yol sağlayan, kullanıcı desteği için yeni bir bölüme öğreticiler eklenmiştir. 

Havale / EFT (%4) :487.10 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim