reklam
06 Sep
0

OneNote ve Surface Pro 3 ile sihirbazlık numaraları

Yazar: Lia Okunma: 9

Nicole Steinbok, OneNote ekibinde Program Yöneticisidir. Mor rengi, ailesini ve bu gönderideki büyülü deneyimleri yaratan ekipte çalışmayı seviyor.

Yeni Surface Pro 3 entegrasyonunda OneNote hakkında yazıyor olmaktan dolayı çok heyecanlıyım. Kağıt üzerine not almaya benzer, ancak çok daha iyi olan bu anında not alma deneyimini oluşturmak için Windows, Surface ve OneNote ekiplerinden mükemmel insanlarla çalıştım.

Aşağıdaki videoda, istediğiniz zaman not almayı, notlarınızı her zaman yanınızda taşımayı, ekranınızda gördüğünüz her şeyi kırpıp yazmayı ve OneNote kullanarak not alma deneyiminizi nasıl özelleştireceğinizi göreceksiniz.

Özetle:

  • İstediğiniz zaman not almak için Yüzey Kalemi'ne tıklayın ve ardından notunuzu yazın. Surface Pro 3'ünüzün kilitli veya kilidi açık olması veya ekranınızın kapalı veya açık olması önemli değil. Kaleme tıklamak her zaman not almanızı sağlar.
  • Gördüğünüz her şeyin bir klibini çekmek için Yüzey Kalemi'ne çift tıklayın ve ardından kırpmak istediğiniz bölgeyi seçin. Seçim, OneNote'taki Hızlı Notlarınıza yerleştirilir ve üzerine yazmanız için hazırdır. Ayrıca çektiğiniz kliplerde metin arayabilirsiniz; bu, makaleleri kırpıyor ve araştırma yapıyorsanız harikadır.
  • Surface Pro 3'ünüz OneNote Windows Mağazası Uygulaması ile birlikte gelir. Dilerseniz masaüstü sürümü OneNote 2013'ü kullanabilirsiniz – www.onenote.com adresinden ücretsiz edinebilirsiniz . Kullanmak isteyip istemediğinizi seçmeniz istenecektir. Veya OneNote 2013'te hangi sürümün kullanılacağını yapılandırabilirsiniz: Dosya öğesini tıklayın Seçenekler öğesini tıklayın Gelişmiş öğesini tıklayın ve ardından Varsayılan OneNote Uygulaması öğesini seçin .
  • Surface Pro 3'ünüzde aldığınız tüm notların her zaman yanınızda olması için OneNote'u tüm cihazlarınızda ücretsiz olarak edinin. Windows, Windows Phone, Mac, iPhone, iPad ve Android uygulamaları sunuyoruz. Notlarınıza www.onenote.com adresindeki web tarayıcınızdan da erişebilirsiniz .

Surface Pro 3'ünüzde OneNote'u nasıl kullanmayı planladığınızı öğrenmek isterim; aşağıdaki yorumlarda ne düşündüğünüzü bize bildirin. Mutlu tıklama!

———

İpucu: Windows ve OneNote, son rötuşları eklemek için kalemi çift tıklatarak klip çekme yeteneği de dahil olmak üzere yakın zamanda güncellemeler yayınladı. Bu nedenle Surface Pro 3'ünüzü aldığınızda Windows ve OneNote'u güncellediğinizden emin olun. 

Windows'u güncellemek için: Yüzeyinizde Windows Update'i arayın. Başlatın, Güncellemeleri kontrol et seçeneğine tıklayın ve ardından tüm güncellemeleri yükleyin.

OneNote Windows Mağazası Uygulamasını güncellemek için: Windows Mağazasını başlatın ve Düğmeleri görmek için sağa kaydırın. Ayarlar ' ı tıklayın, Uygulama Güncellemeleri 'ni tıklayın Güncellemeleri kontrol et 'i tıklayın ve ardından güncellemeleri yükleyin. 

OneNote 2013'ü güncellemek için: OneNote'u başlatın, ardından Dosya , Hesap öğesini tıklayın, Office Güncellemeleri öğesini tıklayın ve ardından Şimdi Güncelle öğesini seçin .

Yorumlar
Yorum yaz