reklam
06 Sep
0

Office 365 destek web yayınına katılın 24 Haziran: Project and Project Server Haziran 2014 Toplu Güncelleştirme

Yazar: Lia Okunma: 8

Haziran 2014 için yakın zamanda yayımlanan Microsoft Project ve Project Server Kümülatif Güncelleştirmesi'ne (CU) kısa bir genel bakış için 24 Haziran Salı 09:00 PST/12:00 ET'de bize katılın. Bu web yayını, Microsoft Project Server 2013, Microsoft Project Server için güncellemeleri ele alacaktır. 2010 sunucu ürünleri, Microsoft Project 2013 ve Project 2010 masaüstü ürünleri. Project Online, Service Pack 1 ve Nisan 2014 Toplu Güncelleştirmesi'ndeki diğer önemli güncellemelerin kapsamı da tartışılacaktır. Ayrıca, Microsoft Kurumsal Proje Yönetimi (EPM) Çözümünü dağıtmanıza yardımcı olacak en son içeriği ele alacağız .

Bu toplantıyı şimdi takviminize ekleyin , ardından planlanan saatte aramaya katılmak için takviminizdeki Lync toplantısına tıklayın.

Sunucu: Brian Smith ve Maelle Kalboussi konuşacak, Suzanne Sylliaasen ve Solomon Woldesenbet sunum sırasında soruları IM aracılığıyla yanıtlayacak. Brian , proje destek ekibinde bir Sorun Giderme Mühendisidir , Project Server'ı var olduğu sürece destekler ve artık Office 365 için Project Online ve Project Pro'yu da destekler. Maelle , Microsoft Project Online ve Microsoft için şirket içi Destek Mühendisidir. Avrupa, Orta Doğu ve Afrika'daki müşteriler. Suzanne2011'den beri Proje destek ekibinde Destek Mühendisi olarak çalışmaktadır. Project Online ve Office 365 dahil olmak üzere Project'in tüm sürümlerini desteklemektedir. Microsoft'taki 20 yıllık geçmişinde System Center, Windows ve Word'ü desteklemiştir. Solomon , 2003'ten beri Project Server'ı desteklemektedir ve şu anda Project Online dahil olmak üzere Project'in farklı sürümlerinde Kıdemli Destek İlerleme Mühendisi olarak çalışmaktadır.

Office 365 destek web yayınları, destek sorunlarını gidermek ve temel teknik hazırlığı teşvik etmek için kritik bir programdır. Web yayınları ücretsizdir ve Microsoft çalışanlarıyla sohbet etmek ve sorularınızı yanıtlamak için harika bir fırsattır.

Bu web yayınıyla ilgili sorularınız varsa, lütfen Ignite ekibiyle iletişime geçin .

Gelecekteki Office 365 destek web yayınları hakkında daha fazla bilgi için Ignite web sitesini ziyaret edin .

Yorumlar
Yorum yaz