iCare Data Recovery Pro - Kayıp Verileri Kurtar -Orjinal Lisans

Marka: Autodesk

118.00 TL

iCare Data Recovery Pro - Kayıp Verileri Kurtar -Orjinal Lisans
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

iCare Data Recovery Pro - Kayıp Verileri Kurtar 

Biçimlendirilmiş, silinmiş, virüs saldırısına uğramış, yazılım arızası, bölüm kurtarma nedeniyle silinen veya kaybolan dosyaları geri yüklemek için iCare Data Recovery Pro yazılımını kullanabilirsiniz. Endişelenmeyin, iCare Data Recovery Pro ile dosyaları formatlanmış sabit diskten, ham dosya sisteminden geri alabilirsiniz. Silme işlemini geri almak, biçimlendirmek, shift + delete işlemini geri almak için bir dosya kurtarma yazılımıdır.

Açıklama

iCare Data Recovery Pro yanlışlıkla sabit sürücüyü biçimlendirdiğinizde, bölümler istemeden silindiğinde, geri dönüşüm kutusundaki dosyaları boşalttığınızda, dijital kamera sd kartından kayıp fotoğraflar, hafıza kartından, flash karttan, kalem sürücüsünden, çıkarılabilir sabit diskten kaybolan dosyalar olduğunda oldukça kullanışlıdır. En derin dosya arama teknolojisi ile, diğer veri kurtarma programları tarafından kaçırılan kayıp dosyaları bile kurtarabilirsiniz. iCare Data Recovery Pro , sabit disk sürücüsünden, harici sabit diskten, usb sürücüden, sd karttan dosyaları kurtarabilir. Donanımsal raid destekli dosya kurtarma yazılımıdır. 

Biçim kurtarma

iCare Data Recovery Pro , dosyaları geri almak için biçimlendirilmiş bölümü kurtarmanıza yardımcı olabilir. Biçimlendirilmiş sürücü kurtarma, ister üst düzey biçimlendirme ister normal biçimlendirme desteklenir. SD kart kurtarma: iCare Veri Kurtarma Yazılımı, biçimlendirilmiş bölümden, ham sürücüden, yanlışlıkla silinen fotoğrafları kurtarma destekli fotoğrafları kurtarmak için desteklenen bir sd karttır. Shift + silme kurtarma - iCare Veri Kurtarma Yazılımı, geri dönüşüm kutusundan boşaltılan dosyaları ararken veya vardiya ve silme işlemi gerçekleştirirken mükemmel bir iş çıkarır. Ham sürücü kurtarma - Sürücünüz ister sabit sürücü, ister çıkarılabilir sabit sürücü, sd kart, kalem sürücü, ister usb sürücüler olsun, genellikle ham sürücü olarak adlandırılan Ham dosya sistemi gösterildiğinde, iCare Veri Kurtarma Yazılımı ham ve erişilemeyen dosyaları kurtarabilir. Sabit disk işlenmemiş, şimdi biçimlendirmek ister misiniz? - sürücünüzü biçimlendirdiyseniz, iCare Veri Kurtarma Yazılımını deneyin. Shift + silme kurtarma - iCare Veri Kurtarma Yazılımı, geri dönüşüm kutusundan boşaltılan dosyaları ararken veya vardiya ve silme işlemi gerçekleştirirken mükemmel bir iş çıkarır. 

iCare Data Recovery Pro ile Ham sürücü kurtarma

Sürücünüz ister sabit sürücü, ister çıkarılabilir sabit sürücü, sd kart, kalem sürücü, ister usb sürücüler olsun, genellikle ham sürücü olarak adlandırılan Ham dosya sistemi gösterildiğinde, iCare Data Recovery Pro ham ve erişilemeyen dosyaları kurtarabilir. Sabit disk işlenmemiş, şimdi biçimlendirmek ister misiniz? - sürücünüzü biçimlendirdiyseniz, iCare Veri Kurtarma Yazılımını deneyin. Shift + silme kurtarma - iCare Veri Kurtarma Yazılımı, geri dönüşüm kutusundan boşaltılan dosyaları ararken veya vardiya ve silme işlemi gerçekleştirirken mükemmel bir iş çıkarır. Ham sürücü kurtarma - Sürücünüz ister sabit sürücü, ister çıkarılabilir sabit sürücü, sd kart, kalem sürücü, ister usb sürücüler olsun, genellikle ham sürücü olarak adlandırılan Ham dosya sistemi gösterildiğinde, iCare Veri Kurtarma Yazılımı ham ve erişilemeyen dosyaları kurtarabilir. Sabit disk işlenmemiş, şimdi biçimlendirmek ister misiniz? - sürücünüzü biçimlendirdiyseniz, iCare Veri Kurtarma Yazılımını deneyin. şimdi biçimlendirmek istiyor musun? - sürücünüzü biçimlendirdiyseniz, iCare Veri Kurtarma Yazılımını deneyin. şimdi biçimlendirmek ister misin? - sürücünüzü biçimlendirdiyseniz, iCare Veri Kurtarma Yazılımını deneyin.

Bölüm Kurtarma

Dosyaları kayıp bölümden, silinen bölümden, PC tarafından algılanmayan bölümden kurtarın…

Gelişmiş Dosya Kurtarma

Biçimlendirilmiş sürücü veya kart değil, orijinal klasörler ve adlarla silinen dosyaları kurtarma…

Derin tarama kurtarma

RAW kurtarma modülü ile bozuk önyükleme sektöründen mbr, virüs saldırısı, hasarlı FAT gibi dosyaları kuratabilirsiniz.

Biçim Kurtarma

Sürücü biçimlendirilmediğini söylediğinde veya RAW hatası oluştuğunda dosyaları kurtarın; biçimlendirilmiş sürücüden, karttan geri yükle…

Derin Tarama Kurtarma - RAW Modu

iCare Veri Kurtarma Yazılımı, Derin Tarama Kurtarma ile oluşturulmuş ham modun avantajlarını kullanarak, sunucu yıllarına kadar izlenebilecek kayıp dosyaları kurtarmak için dijital ortamda olası her dosyayı arar. Bu kurtarma özelliği, kaybolan verileri geri getirmek için en gelişmiş dosya kurtarma şansını sağlar.

Dosyaları Bellek Kartından kurtarın

SD Card, MicroSD, SDHC, CF (Compact Flash) Card, xD Picture Card, Memory Stick ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli bellek kartı kurtarma türleri için çalışır. Hafıza kartında veri kaybı olduğunda yapmanız gereken tek şey, biçimlendirilmiş, silinmiş, hatta bozuk hafıza kartı fotoğraflarını ve video dosyalarını kurtarmak için bu programı kullanmaktır.

Havale / EFT (%4) :113.28 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim