reklam

Hakkımızda

2016 yılında faaliyetlerine başlayan Lia Yazılım şirketi; notebook, temel bilgisayar malzemeleri, yazıcılar ve en çok tercih edilen yazılım sistemleri lisanslarını nihai tüketici ile buluşturmak üzere kuruldu. Kısa sürede büyüyen, müşteri ve ürün portföyünü arttıran Lia Yazılım şirketi, liayazilim.com  online satış kanalı üzerinden de müşterilerine çözüm üretmeye başlamıştır.

Kalite fark oluşturmaktadır!

Müşteri kitlemizin ihtiyaçlarına göre en uygun yazılım lisans çözümleri sunan liayazilim.com, Microsoft ve Adobe gibi önde gelen yazılım markalarının ürünlerine yer verir. Geniş ürün yelpazesi ile hem kurumsal hem de bireysel çözümler sunan markamız, satış sonrası destekleri ile müşteri memnuniyetini önceleyen çalışmalara imza atar.

Web sitemiz www.liayazilim.com aracılığıyla geniş ürün yelpazemiz ve güncel fiyatlarımızı 7 gün 24 saat takip edebilir, bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Memnuniyetinizin bizim için önemli olduğunu bir kez daha hatırlatmak istiyoruz. Soru ve düşünceleriniz için bize liyayazilim@gmail.com adresine e-posta gönderebilir, mesai saatleri içinde  0850 346 23 62 numaralı telefonumuz  aracılığı ile bizimle görüşebilirsiniz.

 

Orjinal Windows İşletim Sistemleri ve Tüm Yazılım Lisansları Hizmeti Veriyoruz.