reklam

Hakkımızda

2016 yılında faaliyetlerine başlayan Lia Yazılım şirketi; notebook, temel bilgisayar malzemeleri, yazıcılar ve en çok tercih edilen yazılım sistemleri lisanslarını nihai tüketici ile buluşturmak üzere kuruldu. Kısa sürede büyüyen, müşteri ve ürün portföyünü arttıran Lia Yazılım şirketi, liayazilim.com  online satış kanalı üzerinden de müşterilerine çözüm üretmeye başlamıştır.

Kalite fark oluşturmaktadır!

Müşteri kitlemizin ihtiyaçlarına göre en uygun yazılım lisans çözümleri sunan liayazilim.com, Microsoft ve Adobe gibi önde gelen yazılım markalarının ürünlerine yer verir. Geniş ürün yelpazesi ile hem kurumsal hem de bireysel çözümler sunan markamız, satış sonrası destekleri ile müşteri memnuniyetini önceleyen çalışmalara imza atar.

Web sitemiz www.liayazilim.com aracılığıyla geniş ürün yelpazemiz ve güncel fiyatlarımızı 7 gün 24 saat takip edebilir, bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Memnuniyetinizin bizim için önemli olduğunu bir kez daha hatırlatmak istiyoruz. Soru ve düşünceleriniz için bize destek@liayazilim.com adresine e-posta gönderebilir, mesai saatleri içinde 0252 385 49 07 ve 0555 175 36 06 numaralı telefonlarımız aracılığı ile bizimle görüşebilirsiniz.

 

Orjinal Windows İşletim Sistemleri ve Tüm Yazılım Lisansları Hizmeti Veriyoruz.