DaVinci Resolve Studio Faturalı Dijital Lisans Anahtarı

Marka: Autodesk

1,180.00 TL

DaVinci Resolve Studio Faturalı Dijital Lisans Anahtarı
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

DaVinci Resolve Studio Faturalı Dijital Lisans Anahtarı

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye’de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun ( Retail Lisanlar Tercih Edilmeli )

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır… Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA – Microsoft Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde lisansların Retail Olması Durumunda geçerli sayılmaktadır.


DaVinci Resolve Studio Genel Bakış 

Blackmagic Design DaVinci Resolve Studio ; kurgulama, renk derecelendirme, Fusion VFX ve Fairlight ses post prodüksiyon sayfalarına yepyeni bir Cut sayfası ekler. Yıllar geçtikçe, Resolve endüstri standardı bir renk derecelendirme yazılımından daha eksiksiz bir üretim sonrası çözüme doğru büyüyor. Bugün, kapsamlı bir uygulamada, Resolve yukarıda belirtilen tüm yetenekleri tek bir yazılımda sunmaktadır. Her bir araç setine erişmek için, onu sunan sekmeye / sayfaya geçmeniz yeterlidir. Ek olarak, DaVinci Resolve Studio güçlü bir işbirliği iş akışı sunar ve Resolve Editor Keyboard dahil olmak üzere bir dizi kontrol panelini destekler.

Siparişiniz size posta yoluyla bir aktivasyon kartı sağlar. Kartta, yazılımı iki bilgisayara kadar indirmek ve çalıştırmak için bir kod vardır. İndirmeniz size DaVinci Resolve Studio 'nun en son sürümünü sağlar.

Resolve, düğüm tabanlı bir renk derecelendirme sistemine sahiptir. Her düğümün (katman) kendi renk düzeltmesi, izole edilmiş alanları ve efektleri olabilir. Sınırsız sayıda düğüm sıralı veya paralel olarak birleştirilebilir. Sonuçta, sınırsız renk efektleri ve benzersiz görünümler oluşturmak için dereceleri, efektleri, karıştırıcıları, anahtarları ve eklentileri istediğiniz sırayla birleştirebilirsiniz. Bu, Resolve'un renk derecelendirme işlevinin özüdür ve yüzlerce gelişmiş özellik ve yetenek vardır.

DaVinci Resolve Studio 'daki video düzenleme işlevi, TV dizilerini, reklamları, çok kameralı prodüksiyonları ve en küçüğünden en büyüğüne kadar tüm diğer proje türlerini işlemek için tasarlanmıştır. Kırpma aracı içeriğe duyarlıdır; yani, fare imlecini zaman çizelgesinde nereye konumlandırdığınıza bağlı olarak, Resolve otomatik olarak ihtiyacınız olan kırpma işlevine geçecektir, böylece çekimlerinizi dalgalandırabilir, yuvarlayabilir, kaydırabilir, kaydırabilir veya uzatabilir ve kısaltabilirsiniz. araçları manuel olarak değiştirmek zorunda kalmadan. Resolve, birden fazla kişinin aynı zaman çizelgesinde aynı anda işbirliği içinde çalışmasına olanak tanır. Bu, her kullanıcıya belirli bir görev atandığında büyük bir zaman avantajıdır. Not verme bölümünde olduğu gibi, düzenleme bölümünde de yüzlerce başka özellik ve yetenek vardır.

Emmy Ödüllü Görüntü İşleme Teknolojisi

Fusion sayfası, birleştirme, vektör boyama, anahtarlama, rotoskop, metin animasyonu, izleme, sabitleme, parçacıklar ve daha fazlası için yüzlerce araç içeren eksiksiz bir 3B çalışma alanı sağlar. Fotogerçekçi görsel efektler, gelişmiş hareketli grafikler ve gelişmiş başlık dizileri oluşturmanıza olanak tanır.

Fairlight, ADR araçları, ses normalleştirme, 3B panolar, ses ve video kaydırıcılar, ses kütüphanesi veritabanı ve yankı, uğultu giderme, vokal kanalı ve de-esser gibi yerleşik çapraz platform eklentileri sağlar.

DaVinci Resolve Studio 'nun Emmy ödüllü görüntü işleme teknolojisini kullanarak, tüm görüntü işleme, parlaklığı renkten bağımsız olarak işleyen benzersiz, patentli YRGB renk bilimi ile birleştirilmiş derin 32-bit kayan işlemde yapılır. Bu, vurgularınızın, orta tonlarınızın veya gölgelerinizin rengini yeniden dengelemeden videonun parlaklığını ayarlamanıza olanak tanır. Geniş dahili renk alanı, en yeni HDR ve geniş renk gamı ​​iş akışları için de mükemmeldir.

Resolve, düzinelerce başka uygulama ile entegre olabilme özelliği ile tasarlanmıştır, böylece projenize daha fazla odaklanabilirsiniz. Resolve; Premiere Pro, Final Cut Pro X, Media Composer ve diğer düzenleme, ses, VFX ve hareketli grafik yazılımlarıyla sekansları ve gidiş-dönüş projeleri paylaşabilir. Projeler herhangi bir sistemde düzenlenebilir ve ardından XML, AAF veya EDL kullanılarak tam kaliteli camera raw dosyalarınıza bağlanabilir ve DaVinci Resolve Studio ile daha fazla bit derinliğinde tamamlanabilir. Ayrıcalıklı ses klipleri ve ses sonlandırma için tek katmanlı bir video karışımı içeren bir projeyi Pro Tools'a göndermek için AAF dışa aktarmayı da kullanabilirsiniz.

DaVinci Resolve Studio Temel Yeni Özellikler

 • Tamamen yeni Kesim sayfasının eklenmesi
 • Önemli ölçüde daha hızlı Fusion işleme ile çoklu performans iyileştirmeleri
 • DaVinci Resolve Studio ile işbirliği iş akışı iyileştirmeleri
 • DaVinci Neural Engine tarafından desteklenen Hız Çarpıtma hareket tahmini
 • Aynı proje içinde zaman çizelgesi düzeyinde çözünürlük, kare hızı, ölçekleme ve izleme ayarları
 • Doğrudan YouTube ve Vimeo'ya yükleyin
 • Tüm sayfalardan hızlı bir şekilde işlemeler yapmak için Hızlı Dışa Aktarma
 • Bir dizi zaman çizelgesi klibinin üzerine filtreler, efektler ve derecelendirmeler uygulamak için Ayarlama Klipleri
 • Medya aktarımlarını, doğrudan yüklemeleri, işaretçileri ve yorum senkronizasyonunu destekleyen Frame.io entegrasyonu
 • Önemli ölçüde geliştirilmiş GPU ile hızlandırılmış gerçek zamanlı kapsamlar
 • Dolby Atmos, Auro-3D, MPEG-H ve SMPTE ST 2098 dahil ilk sürükleyici 3D ses desteği
 • Blackmagic Design destek web sitesinde bulunan ücretsiz Foley ses efektleri kitaplığı
 • DaVinci Resolve Editor Keyboard için destek
Havale / EFT (%4) :1,132.80 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim