Corel Draw graphics suite 2020 BİREYSEL-KURUMSAL

Marka: Autodesk

708.00 TL

Corel Draw graphics suite 2020 BİREYSEL-KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.


Corel Draw Graphics Suite 2020 Genel Özellikler 

Her Şeyi Yaratın

Corel Draw graphics suite 2020 , imalat ve mühendislikten tabela yapımına, pazarlamaya ve daha fazlasına kadar dünya çapında çeşitli tasarımcılar, endüstriler ve işletmeler tarafından beğenilmektedir.

Giyim ve Tekstil

İster serigrafi baskı, nakış, ister doğrudan giysiye baskı veya giyim işinde olun, CorelDRAW Graphics Suite, moda endüstrisi için tasarımlar üretmek ve çıktılarını almak için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahiptir.

Corel Draw graphics suite 2020 ile Tabela ve Geniş Format Baskı

Tabela ve baskı endüstrisindeki profesyoneller, güçlü bir renk yönetimi motoru ve baskı öncesi araçları sayesinde çeşitli baskı çıktıları için resimler oluşturmak üzere Corel Draw graphics suite 2020 'ye güveniyor

Taslaklar, Haritalar ve Şemalar

Corel Draw graphics suite 2020 , ayrıntılı ürün ve parça resimleri, diyagramlar, şemalar ve diğer karmaşık görseller oluşturmak için özel, hassas araçlara sahip mühendislik, imalat ve inşaat firmalarında güvenilir bir isimdir.

Markalaşma ve Pazarlama

CorelDRAW Graphics Suite , reklamcılık ve yayıncılık alanında çalışan yaratıcı profesyonellerden şirket içi pazarlama materyalleri üreten küçük işletmelere kadar, göze çarpan marka kimliği varlıklarından çekici satış araçlarına kadar her şeyi yaratacak araçlara sahiptir.

İllüstrasyon ve Güzel Sanatlar

İllüstratörler ve sanatçılar, güzel, sofistike sanat eserleri yaratmak için klasik sanat uygulamalarını CorelDRAW'ın vektör illüstrasyon teknolojisiyle birleştirebilirler.

Windows Uzmanlığı

CorelDRAW Graphics Suite, Windows için oluşturuldu. Gerçek bir Windows deneyimi için güçlü kalem ve dokunma özelliklerinin, Microsoft Surface Dial desteği, Windows renk yönetimi sistemi ve daha fazlasının keyfini çıkarın.

Entegre Uygulamalar

CorelDRAW, tek bir uygulamada grafik tasarım ve düzen için işlevsellik sağlar. Corel PHOTO-PAINT, iş akışına doğrudan entegre edilmiş profesyonel fotoğraf düzenleme araçları ekler.

Üretkenlik ve Yaratıcılık için Araçlar

Çarpıcı sanat eserlerinden etkileyici web grafiklerine ve göze çarpan baskılara kadar, gurur duyacağınız profesyonel sonuçlar elde etmenizi sağlayan araçlarla yaratıcı vizyonunuzu ifade edin.

Işbirliği araçları

Daha önce hiç olmadığı gibi tasarımlarda müşterilerinizle ve meslektaşlarınızla bağlantı kurun. CorelDRAW.app kullanarak konseptlerinizi gözden geçirenlerinizle paylaşarak onları doğrudan CorelDRAW tasarım dosyalarınızı görüntülemeye, açıklama eklemeye ve yorum yapmaya davet edin. Katkıda bulunan bir veya daha fazla kişiden gelen geri bildirimlerle tasarım değişiklikleri yapmak daha kolay olamazdı, hepsi tek bir yerde, çalışma dosyanız.

Corel Draw Graphics Suite 2020 Tipografi

Tipografik teknolojiler ve temel yazı araçlarında yapılan iyileştirmelerle yazıyı güzelce sergileyin.
 • Değişken yazı tiplerini destekleyerek yazı tipine duyarlı bir şekilde ince ayar yapın
 • Yeni numaralandırılmış listeler ve madde işaretli listeler için geliştirmelerle paragrafları zahmetsizce biçimlendirin
 • Web ve masaüstü arasında sorunsuz bir metin iş akışının keyfini çıkarın

  Lütfen değişken yazı tiplerinin yalnızca Windows 10'da desteklendiğini unutmayın.

Sonraki Seviye İzleme Sonuçları

AI destekli PowerTRACE sayesinde olağanüstü bit eşlemden vektöre izleme sonuçlarının keyfini çıkarın. Bir bitmapin izini sürerken kalitesini artırmaya yardımcı olan gelişmiş görüntü optimizasyon seçeneklerinden yararlanın.

Yapay Zeka Destekli Görüntü Çözümleri

Makine öğrenimli modellerin tasarım yeteneklerinizi genişletmesini ve iş akışlarını hızlandırmasını izleyin.
 • Ayrıntıları kaybetmeden görüntüleri büyütmek için yapay zekadan yararlanın
 • Yüksek oranda sıkıştırılmış JPEG görüntülerden gürültüyü ortadan kaldırın
 • Makine tarafından öğrenilen efektleri bitmaplere ve vektörlere uygulayın
 • Akıllı Seçim aracıyla maskeleri daha hızlı ve daha doğru oluşturun

Ciddi Performans Kazançları

Corel Draw graphics suite 2020 ile fark edilir ölçüde daha hızlı, daha hızlı yanıt veren bir uygulama paketiyle daha verimli çalışın ve daha iyi sonuçlar elde edin. Son sürüme göre 10 kata kadar daha hızlı performansla, konseptten tamamlanmaya daha hızlı geçeceksiniz.

Kullanıcı İyileştirmeleri

Değerli girdiniz sayesinde Corel, CorelDRAW'da Bul ve Değiştir, Hizala ve Dağıt, gölge efektleri ve daha fazlası için iyileştirmeler yaptı. Maskeler, efektler ve lenslerden Renk Değiştirmeye kadar en sevdiğiniz Corel PHOTO-PAINT özellikleri de çok daha iyi hale geldi.!

Vektör çizim

Temel çizgileri ve şekilleri karmaşık sanat eserlerine dönüştürmek için CorelDRAW'ın güçlü vektör çizim araçlarını kullanın. Çok yönlü şekillendirme ve çizim araçlarıyla eğriler oluşturun. Contour, Envelope, Blend, Mesh Fill ve daha fazlası gibi efekt araçlarıyla vektör resminize yaratıcı efektler ekleyin.

Sayfa düzeni

Broşürler, çok sayfalı belgeler ve daha fazlası için düzen oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm araçları bulun. Yer tutucu Metin aracını kullanarak bir sayfa oluşturun ve metnin nasıl görüneceğini görün.

Tipografi

Eksiksiz tipografi araçlarıyla yazıyı güzelce düzenleyin. Metne blok gölgeleri ve konturlar gibi efektler ekleyin, değişken yazı tipi desteğiyle yazı tiplerine duyarlı bir şekilde ince ayar yapın, metni yollara sığdırın ve daha fazlasını yapın.

Yazı Tipi Yönetimi

Sezgisel Corel Font Manager ile font kitaplığınızı düzenleyin ve yönetin ve en sevdiğiniz fontları yüklemeden kullanın. Ağ depolama özelliğini kullanarak yazı tipleriyle daha hızlı çalışın.

Fotoğraf düzenleme

Corel PHOTO-PAINT'in güçlü katman tabanlı fotoğraf düzenleme araçlarıyla fotoğraflarınızı rötuşlayın ve geliştirin. Renk ve tonu ayarlayın, kusurları giderin, perspektifi düzeltin ve daha fazlasını yapın. Ham görüntülerinizden Yüksek Dinamik Aralıklı fotoğraflar oluşturmak için AfterShot 3 HDR'yi kullanın.

Renkler, Dolgular ve Asetatlar

Renk örneklerini kullanarak dolgulara ve anahatlara kolayca renk uygulayın veya renk uyumlarına göre renkler oluşturun. Bir nesnenin şeffaflığını değiştirin ve nesneleri desenler, degradeler, ağ dolguları ve daha fazlasıyla doldurun.

Tahribatsız Düzenleme

Orijinal görüntüye veya nesneye zarar vermeyeceğinizi bilerek bitmapleri ve vektörleri düzenleyin. CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT'te Blok Gölge aracı, Simetri Çizimi modu, Etki aracı, Perspektif Ekle ve Tahribatsız Efektler gibi birçok tahribatsız özelliğin keyfini çıkarın.

Stiller ve Stil Setleri

Nesne Stilleri penceresi, birden çok nesneye tutarlı biçimlendirme uygulamak, yinelemeli sürümler oluşturmak ve tüm belgeleri hızlı ve tutarlı bir şekilde biçimlendirmek için stilleri ve stil kümelerini yönetmeyi çocuk oyuncağı haline getirir.

Stiller ve Stil Setleri

Belgenizdeki her öğeyi, nesneleri gizlemenize, yeniden adlandırmanıza, aramanıza ve yığın sırasını değiştirmenize olanak tanıyan kullanışlı bir Objects penceresi ile kontrol edin. Nesne biçimlendirmesini, dolguları ve daha fazlasını yönetmek için Nesne Özellikleri penceresini kullanın.

Nesne Kontrolü

Belgenizdeki her öğeyi, nesneleri gizlemenize, yeniden adlandırmanıza, aramanıza ve yığın sırasını değiştirmenize olanak tanıyan kullanışlı bir Objects penceresi ile kontrol edin. Nesne biçimlendirmesini, dolguları ve daha fazlasını yönetmek için Nesne Özellikleri penceresini kullanın.

Çalışma Alanı Özelleştirme

Tasarım alanınızı iş akışı ihtiyaçlarınıza göre uyarlayın. Önceki sürümlerde oluşturulan CorelDRAW ve Corel PHOTO-PAINT çalışma alanlarını sorunsuz bir şekilde içe aktarın veya sektöre özgü araçları organize ve erişilebilir tutmak için önceden tanımlanmış çalışma alanlarını kullanın.

Baskı veya Web için Tasarım

 • Farklı ortamlarda renk tutarlılığını kontrol edin ve yazdırmadan önce renklerinizin doğru olduğunu bilin
 • Bir dizi web grafiği araçları ve hazır ayarları ile büyüleyici web sitesi içeriği geliştirin

Kapsamlı Dosya Uyumluluğu

100'den fazla grafik, yayınlama ve görüntü dosyası formatıyla uyumludur, müşteri tarafından sağlanan dosyalara veya ihtiyaçlara göre çeşitli proje varlıklarını kolayca içe ve dışa aktarın.

Windows için tasarlandı

Kalem
Corel Draw graphics suite 2020 ile Wacom tablet ve cihazlarının yanı sıra Microsoft Surface gibi Windows Gerçek Zamanlı Stylus kalem uyumlu tabletlerle hızlı ve verimli bir şekilde çalışın.

Dokunarak
veya bir ekran kalemi kullanarak hızlı ayarlamalar oluştur'a dokunun. Dokunmatik çalışma alanı, yalnızca en sık kullanılan araçları ve komutları görüntüleyerek çizim pencerenizin boyutunu en üst düzeye çıkarır, ayrıca tek bir hareketle kaydırabilir ve yakınlaştırabilirsiniz.

Dial
Microsoft Surface Dial gibi tekerlekli cihazlar için desteğin keyfini çıkarın. CorelDRAW'da dokunma ve çevirmeyi tek başına kullanarak alternatif bir çalışma yöntemi deneyimleyin. Klavyenizi bir kenara koyun ve bağlamsal ekran kullanıcı arayüzünü deneyin.
Havale / EFT (%4) :679.68 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim