Corel AfterShot Pro 3 Photo Editing - Süresiz FATURALI BİREYSEL-KURUMSAL

Marka: Adobe

295.00 TL

Corel AfterShot Pro 3 Photo Editing - Süresiz FATURALI BİREYSEL-KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :
Corel AfterShot Pro 3 Photo Editing - Süresiz
   
(# 517842885)
 
Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz.
 • Durum: Sıfır
 • Kutu: Online
 • Marka: Corel
 • Ürün: AfterShot
 • Sürüm: Pro 3
 • Yazılım Tipi: Fotoğraf
 • Format: Linux
 • Sistem Mimarisi: 64 Bit
 • Kullanıcı Sayısı: 1 kullanıcı
 • Kullanım Süresi: Sınırsız
 • Menşei: Diğer

Lisansınız 15 dk içerisinde email adresinize gönderilir.
Lisanslar 1 bilgisayar içindir.
Dijital ürün olduğu için kutu yoktur.
Kişisel ve ticari kullanım için uygundur.
Orjinal Corel Ürünüdür.
Aynı PC de süresiz kullanıma uygundur.


Corel AfterShot Pro 3 Photo Editing

Corel AfterShot Pro 3 Photo Editing , neredeyse tüm rakiplerinden 4 kata kadar daha hızlıdır . Gerçek yaratıcı potansiyelinizi ortaya çıkaran ve sizi yüksek maliyetlerden, sonsuz aboneliklerden, bilgisayarınızda düzenleme yapmak için harcadığınız saatlerden kurtaran fotoğraf editörüdür. Corel AfterShot Pro 3 Photo Editing ile daha hızlı içe aktarın, işleyin ve çıktı alın ve ait olduğunuz kameranın arkasına geri dönün.

Basit fotoğraf yönetimi

Esnek dosya yönetimi seçenekleriyle tüm fotoğraflarınızı tek bir yerde hızlı ve kolay bir şekilde sıralayın, düzenleyin ve görüntüleyin - içe aktarmaya gerek yok.

Ultra hızlı iş akışı

Corel AfterShot Pro 3 Photo Editing ile Rakiplerinden 4 kata kadar daha hızlı performans sunan dünyanın en hızlı RAW dönüştürme yazılımı ile önemli ölçüde daha hızlı yükleme, seçme, düzenleme ve çıktı alma deneyimini yaşayın .

Güçlü toplu işlem

Her görüntüde en iyiyi hızla ortaya çıkarmanızı sağlayan güçlü toplu işleme denetimleri ve ön ayarlarla bir veya binlerce fotoğrafı düzenleyin ve mükemmelleştirin.

Fotoğraflarınızı tek tıkla AfterShot'tan Photoshop'a gönderin

Corel AfterShot Pro 3 Photo Editing , Photoshop ile iyi bir şekilde bütünleşir. Toplu fotoğraf işlemciniz ve görüntü yöneticiniz olarak AfterShot Pro ile, RAW fotoğraflarınızı hızla işleyebilirsiniz. Ardından, daha ayrıntılı düzenlemeye hazır olduğunuzda, TIF'de doğrudan PhotoShop'a aktarmak için "Harici Düzenleyiciyle Düzenle" düğmesini tıklamanız yeterlidir.

Kapsamlı Filigran Oluşturma

Çalışmanızı çok yönlü Filigranlama özellikleriyle koruyun ve tanıtın. Yetkisiz kopyalamayı engelleyin, fotoğraflarınızı logonuzla veya iletişim bilgilerinizle markalaştırın veya metin ve grafikler ekleyin. Tek tek fotoğraflara veya toplu işlere filigran uygulayın ve boyutu, dönüşü, konumu, şeffaflığı ve daha fazlasını kolayca ayarlayın.

PaintShop Pro veya Adobe® Photoshop®'a atlamak yerine AfterShot Pro 3'te daha fazla rötuş ve fotoğraf düzeltmesi yaparak zamandan tasarruf edin ve daha hızlı düzenleyin. Yeni Leke Çıkarıcı, ayrıntılı düzenleme için daire, fırça, çokgen ve el yapımı araçlar sunarak portre düzenlemeyi daha hızlı ve daha kolay hale getirir. Herhangi bir fotoğraftaki tozu, lekeleri, lekeleri ve çeşitli kusurları giderin.

Corel AfterShot Pro 3 Photo Editing Görüntü Ön Ayar Kitaplığı

Tekrarlayan işleme işlerinizi daha fazla otomatikleştirmek veya başka türlü çoğaltılması sıkıcı olacak bir görünümü hızlı bir şekilde yeniden oluşturmak için ön ayarların gücünden yararlanmak artık daha kolay. Yeni Görüntü Ön Ayar Kitaplığı ^, ücretsiz ve satın alma ön ayarlarına göz atmanıza, önizlemenize ve indirmenize olanak tanır.

Lens Düzeltme Geliştirme Kiti

Kendi lens düzeltmelerinizi yapın ve paylaşın; nadir, benzersiz veya yeni camlarla çalışan fotoğrafçılar için idealdir. Talimatları takip edin, düzeltmenizi kaydedin ve ardından Corel AfterShot Pro 3 Photo Editing 'e yükleyin veya çevrimiçi paylaşın.

Lens Düzeltmeleri

Çeşitli lenslerin getirdiği farklı distorsiyon türlerini hızla düzeltmek için AfterShot tarafından zaten desteklenen yüzlerce lensi temel alan yeni, aranan lens düzeltmeleri için AfterShot Pro 3'e güncelleme yapın. Yeni lens düzeltmelerinin ne zaman yayınlandığını keşfetmek veya kendinizinkini paylaşmak için Facebook'ta AfterShot Pro topluluğuna katılın.

Eklentilerdeki yenilikleri görün

Ücretsiz ve satın alınabilen eklentileri bulun ve yükleyin ve AfterShot Pro 3'ün yeni Eklenti Yöneticisi ^ ile güncellemeleri anında alın. Ya da benzersiz eklenti API'miz ile kendinizinkini yapın - ihtiyacınız olan tek şey fotoğraf sevgisi, C ++ bilgisi ve güncellenmiş Eklenti SDK'sı. Eklentilerinizi AfterShot topluluğuyla özgürce paylaşın veya bunları satmak için Corel ile çalışın.

Corel AfterShot Pro 3 Photo Editing RAW kamera profilleri güncellendi

Profesyonel DSLR'ler, esnek ve yüksek kaliteli aynasız kameralar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere günümüzün en popüler, güçlü ve yaratıcı kameraları için sürekli destek sağlamaya kararlıyız. Yeni bir dinamik kamera profili güncelleyici, yeni kameralar eklendiğinde sizi uyarır, yeni bir geri bildirim mekanizması Corel ile isteklerinizi yakalar ve önceliklendirir.

Modüler Kamera Profilleri

Dinamik kamera güncellemeleriyle ^ en son kamera profillerini yazılımınıza yama yapmadan daha erken alın. Doğrudan AfterShot Pro 3'ten göz atın ve indirin. İstediğiniz bir kamerayı görmüyor musunuz? 'Geri bildirim' düğmesine basın ve isteğinizi doğrudan Corel AfterShot Pro 3 Photo Editing geliştirme ekibine kaydedin.

Katılın!

AfterShot Pro sizi istiyor! Corel, fotoğrafçı olarak size kontrol sağlamak ve kendi eklentilerinizi, lens düzeltmelerini ve ön ayarları yapmanızı sağlamak için Corel AfterShot Pro 3 Photo Editing 'i geliştirdi. Artık yeni bir geri bildirim döngüsü, fikirlerinizi ve isteklerinizi Corel Photo ekibine göndermenizi kolaylaştırarak ihtiyaçlarınızı karşılamamıza daha iyi yardımcı oluyor. 'Geri bildirim'i tıklayın ve bize yorumlarınızı gönderin.


Havale / EFT (%4) :283.20 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim