Ashampoo PDF Pro Dijital Lisans ANAHTARI BİREYSEL-KURUMSAL

Marka: Autodesk

259.60 TL

Ashampoo PDF Pro Dijital Lisans ANAHTARI BİREYSEL-KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ? Microsoft Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.


Ashampoo PDF Pro 

Ashampoo PDF Pro , PDF belgelerinizi yönetmek ve düzenlemek için eksiksiz bir çözümdür. Program, dosyalarınızı dönüştürmek, düzenlemek ve korumak için ihtiyaç duyduğunuz her şeye sahiptir. Herhangi bir cihazda okunabilen mükemmel boyutlu belgeler oluşturun ve gerektiğinde eşyalarınızı korumak için şifreleme kullanın. PDF'leriniz artık Word belgeleri kadar kolayca düzenlenebilir!

Kelime işleme kadar kolay

PDF'leri MS Word belgeleri kadar rahat bir şekilde düzenleyin

Ashampoo PDF Pro ile, PDF belgelerinin oluşturulması, düzenlenmesi ve açıklamalarının eklenmesi, Microsoft Word veya diğer uygulamalarda ileri işlemler için bunları dışa aktarmak kadar kolaylaşır. Ashampoo PDF Pro her zaman mükemmel sonuçlar verir - ister metin ve görüntülerle çalışın, yazı tiplerini değiştirin, düzenleri değiştirin veya bir belgedeki sayfaları yeniden düzenleyin.

Ashampoo PDF Pro ile Kopyalamayın, Dönüştürün!

Belgelerinizi MS Word'de veya diğer formatlarda düzenleyin

Ashampoo PDF Pro , PDF'lerinizi MS Office veya Ashampoo Office ile düzenlenebilir metin belgelerine dönüştürür. HTML, EPUB, JPG veya RTF de çıktı formatları olarak desteklenmektedir. Ashampoo PDF Professional, taramalarınızı düzenlenebilir ve aranabilir dokümanlara dönüştürmek için optik karakter tanıma özelliğini de desteklemektedir.

Esnek metin düzenleme

Yerleşik gözden geçirme ve yazım denetleyicisi

Ashampoo PDF Pro, tüm paragrafları ve metin sayfalarını değiştirmenize, eklemenize, silmenize ve biçimlendirmenize olanak tanır. Gerekirse yerleşik değişiklik günlüğü kolay düzeltme için tüm değişiklikleri vurgulayacaktır. Entegre yazım denetleyicisi, yazım hatalarını ortadan kaldırır ve otomatik sözcük kesme, metinlerin iyi görünmesini sağlar.

Sayfaları yeniden düzenleyin

Kolaylıkla biçimlendirin, gözden geçirin ve yeniden oluşturun

Dokümanları gözden geçirmek, Ashampoo PDF ile bir esintiyle oluyor. Sayfaları istediğiniz gibi düzenleyin ve silin veya kırpın ve döndürün. Hatta diğer PDF belgelerinden sayfalar ekleyebilir veya birden fazla belgeyi tek bir dosyada birleştirebilirsiniz.

PDF oluşturma kolaylaştırıldı

Maksimum esneklik için dahili PDF yazıcı sürücüsü

Ashampoo PDF, herhangi bir Windows uygulamasından yüksek kaliteli PDFler oluşturabilir. Basitçe "Yazdır" ı tıklayın ve birlikte gelen Ashampoo PDF sanal yazıcısını seçin. Boyut önemli ise, Ashampoo PDF otomatik olarak fotoğrafları küçültebilir. Ör: Çevrimiçi yayıncılığı kolaylaştırmak için.

Ashampoo PDF Pro Yorumlar ve vurgulama

PDF'leri birlikte düzenleyin ve açıklamalar ekleyin

Ashampoo PDF, PDF belgelerine yorum eklemek, önemli ayrıntıları göstermek ve işaretçiyi kullanarak tek tek pasajları vurgulamayı kolaylaştırır. Ayrıca, "Onaylı!" veya "Gizli!" gibi kullanıma hazır damgalarla birlikte gelir.

PDF'lerden fotoğrafları kolayca çıkarın

Grafikler ve çizimler ekleyin

Ashampoo PDF ile grafikler ve çizimlerle çalışmak kolaydır. Nesneleri gerektiği gibi yerleştirin, düzenleyin, taşıyın ve kırpın. Hatta onları fikri mülkiyet haklarınızdan korumak ya da kolaylıkla yeniden kullanmak üzere klonlamak için filigran olarak kullanabilirsiniz.

Sadece güçlü: Bulun ve değiştirin

Kelimeleri veya cümleleri sadece saniyeler içinde değiştirin

Ashampoo PDF'deki bulma ve değiştirme özelliği diğer PDF uygulamalarının ötesine geçiyor. Metnin yanı sıra, belgelerinizin görsel görünümünü hızla değiştirmek için yazı tiplerini de değiştirebilirsiniz. Ashampoo PDF, bu özelliği birden fazla dosyaya uygulayabilir. Örneğin: Köprüleri global olarak değiştirmek veya güncellemek.

Optik karakter tanıma (OCR)

Metin bloklarına anında erişin ve kullanın

Ashampoo PDF Pro , metinlerin görüntülerini tanımak ve dönüştürmek için güçlü bir OCR motoruyla birlikte gelir, ekranda veya taranan belgeleri bilgisayar tarafından düzenlenebilir metne dönüştürür. Ardından Ashampoo PDF'deki sonuçları düzenleyebilir veya daha ileri işlem için Microsoft Word'e gönderebilirsiniz.

Mükemmel formlar

Formları uygulama içerisinden doldurun ve yazdırın

Ashampoo PDF, etkileşimli formları doldurmanıza izin vermesinin yanı sıra çeşitli devlet kurumları tarafından kullanılan PDF belgeleri olarak oluşturulan daha yaygın formları da desteklemektedir. Zamandan kazanın ve formlarınızı yazdırıp eski yöntemlerle doldurmak yerine PC'nizde doldurun.

Eşyalarınızı koruyun!

Belgeleriniz için 128-bit AES şifreleme

Ashampoo PDF, başkalarının bunları açmasını, düzenlenmesini veya yazdırmasını önlemek için belgelerinizi güçlü 128-bit AES şifrelemeyle koruyabilir. Okuyucuların belgelerinizle ne yapabileceklerine siz karar veriyorsunuz! Dosyalarınız gizli metin veya grafik içeriyor mu? Onları Ashampoo PDF ile kalıcı olarak gizleyin.

Havale / EFT (%4) :249.22 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim