Ashampoo Cinemagraph 1.0.2 - Ömür Boyu Lisans - Orijinal Dijital

Marka: Autodesk

118.00 TL

Ashampoo Cinemagraph 1.0.2 - Ömür Boyu Lisans - Orijinal Dijital
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.


Ashampoo Cinemagraph 1.0.2 Genel Bakış 

İhtiyacınız olan tek şey bir video ve tabii ki Ashampoo Cinemagraph 1.0.2 . Video mümkün olduğunca az kamera sarsıntısı içermelidir, tripodlarla çekilmiş görüntüler idealdir. Ashampoo Cinemagraph 1.0.2 , videonuzun hareket etmeye devam etmesi veya hareketsiz durması gereken kısımlarını ayrı ayrı işaretlemeniz için bir fırça verir. Boyut, sertlik ve opaklık sürgüler aracılığıyla özelleştirilebilir. Herkesin yazılımımızla çarpıcı sinemagraflar yaratabileceğine inanıyoruz ve bu iddianın arkasında duruyoruz!

Her video prodüksiyonunun başarısı, büyük ölçüde kaynak malzemeye bağlıdır. Bu nedenle Ashampoo Cinemagraph 1.0.2 , pozlama ve renk ayarlarını hızlı bir şekilde ayarlamanıza izin verir. Flaşla renk doygunluğuna ince ayar yapın, gölgeleri ayarlayın ve ışık koşullarını optimize edin! Sinemagraflarınızdan en iyi şekilde yararlanmak için ton düzeltmesini kullanın ve beyaz dengesi ayarlarını yapın!

Kamera sarsıntıları sinemagrafların doğal düşmanıdır. Ancak, özellikle cep telefonlarıyla veya hareketli kameralarla çekilen görüntüler, istikrar eksikliğinden zarar görme eğilimindedir. Ashampoo Cinemagraph 1.0.2 , son teknoloji video sabitleme özelliğine sahiptir! Hareket halindeyken çekilen el çekimleri bile daha sabit ve gerçekçi hale gelir.

Ashampoo Cinemagraph 1.0.2 Özelliklerine Genel Bakış

 • Dakikalar içinde büyüleyici sinemagraflar
 • mükemmel sonuçlar ve süper kolay kullanım
 • 3 efekt ve 6 geçiş modu
 • Titrek çekimleri sabitleyin
 • Herhangi bir en boy oranında döndürün ve kırpın
 • Özel bir görünüm için yuvarlatılmış köşeler
 • Slowmo ve hızlandırılmış efektler için değişken oynatma hızları
 • Kolaylıkla metin katmanları ekleyin
 • Tüm yaygın video formatlarını, kodekleri ve çözünürlükleri destekler
 • Animasyonlu GIF veya diğer birçok video formatına çıktı alın
 • Özel kullanıcı ön ayarları oluşturun ve yeniden kullanın
 • Çıkış formatları: animasyonlu GIF, MP4 (H.264), WMV, Motion JPEG, WebM, OGG, sıkıştırılmamış AVI

Ashampoo Cinemagraph 1.0.2 Teknik Detaylar ve Sistem Gereksinimleri

 • Desteklenen İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
 • İşlemci: Pentium IV veya üstü
 • RAM: 1 GB RAM (2 GB önerilir)
 • Boş Sabit Disk Alanı: 200 MB veya daha fazla

Sinemagraf

Sinemagraflar, ana sayfalarda ve sosyal medya profillerinde göz alıcıdır! Bunun nedeni farklı olmaları, ne fotoğraf ne de video olmalarıdır. Sinemagraflar, sihir hissi veren ince bir hareketle videoları hareketsiz fotoğraflara dönüştürür. Elbette, bunları oluşturmak için Photoshop'u kullanabilirsiniz, ancak Ashampoo Cinemagraph 1.0.2 ile birkaç dakika içinde göz kamaştırıcı sinemagraflar oluştururken neden pahalı ve karmaşık yazılımlarla uğraşasınız ki?

Özellikler

 • Fotoğraf düzenleme kadar kolay: Tek ihtiyacınız olan bir video ve tabii ki Ashampoo Cinemagraph. Video mümkün olduğunca küçük kamera sarsıntılarını içermelidir, tripodlarla çekilen görüntüler idealdir. Ashampoo Cinemagraph, videonuzun hareket etmeye veya durmaya devam etmesi gereken kısımlarını ayrı ayrı işaretlemeniz için bir fırça verir.
 • Animasyondan daha fazlası: Hareketsiz ve hareketli bölümlerin etkileşimi, kaçınılmaz olarak izleyicileri vurgulamak istediğiniz güdüye çeker. Yetenekli kombinasyon sayesinde, inanılmaz derecede canlı fotoğraflar ve döngülü videolar oluşturan birden fazla görsel katman mümkündür!
 • Görsel bir sanatçının araç kutusu: Hangi bölümlerin hareketsiz kalacağına ve hangilerinin canlandırılacağına siz karar verirsiniz. Ortaya çıkan videolar olağanüstü ruh halleri yaratır ve bu özel anları yakalamak için mükemmeldir! Sonuçlar, gerektiğinde GIF veya video dosyaları olarak dışa aktarılabilir.
 • Mükemmel sinemagraflar için video geliştirmeleri: Her video prodüksiyonunun başarısı, büyük ölçüde kaynak malzemeye bağlıdır. Bu nedenle Ashampoo Cinemagraph, pozlama ve renk ayarlarını hızlı bir şekilde yapmanıza izin verir. Flaşla renk doygunluğuna ince ayar yapın, gölgeleri ayarlayın ve ışık koşullarını optimize edin!
 • Metinler ve efektler ekleyin: Videolar gibi, sinemagraflar da özel efektler veya metin katmanları aracılığıyla daha da parlatılabilir. Ashampoo Cinemagraph 1.0.2 , ruh halini ayarlamak için metin eklemeyi veya altı geçiş efektine sahip 23 efekt arasından seçim yapmayı özellikle kolaylaştırır.
Havale / EFT (%4) :113.28 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim