ARCHICAD V23 3D BİREYSEL-KURUMSAL 3 yıl

Marka: Autodesk

4,012.00 TL

ARCHICAD V23 3D BİREYSEL-KURUMSAL 3 yıl
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ? Microsoft Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.


ARCHICAD V23 3D 

ARCHICAD V23 3D , Macar şirketi Graphisoft tarafından Macintosh ve Windows için geliştirilmiş bir mimari BIM CAD yazılımıdır . ARCHICAD, yapılı çevrenin tüm tasarım süreci boyunca - binalar, iç mekanlar, kentsel alanlar, vb. - estetik ve mühendisliğin tüm ortak yönlerini ele almak için bilgisayar destekli çözümler sunar.

ARCHİCAD'IN gelişimi 1982'de orijinal Apple Macintosh için başladı. 1987 yılında piyasaya sürüldükten sonra, Graphisoft'un "sanal bina" konsepti ile ARCHİCAD, bazıları tarafından BIM'İN ilk uygulaması olarak kabul edildi. ARCHİCAD, kişisel bilgisayarlarda hem 2D hem de 3D geometri oluşturabilen ilk CAD ürünü ve kişisel bilgisayarlar için ilk ticari BIM ürünü olarak kabul edildi ve 3D model içinde büyük miktarda bilgi saklama yeteneği için "devrimci" olarak kabul edildi. Bugün, 120.000'den fazla kullanıcısı var.

ARCHICAD V23 3D 'nin en son sürümü, düzinelerce iyileştirmenin yanı sıra BIM yazılımının yanıt verme hızı için yeni ölçütler belirliyor, birlikte çalışabilirliği iyileştiriyor ve modelleme ve Grasshopper bağlantı özelliklerini geliştiriyor.

GRAPHISOFT, amiral gemisi olan BIM yazma yazılımının en son sürümü olan ARCHICAD V23 3D 'yi duyurdu. Ödüllü BIM yazılımının yeni sürümü, bir BIM yazma platformu için temel süreçlerin büyük ölçüde iyileştirilmiş performansını ve endüstri lideri yanıt vermeyi vaat ediyor.

ARCHICAD V23 3D 'deki Yenilikler

ARCHICAD V23 3D büyük sürümü, çok iş parçacıklı kod ve arka plan işleme teknolojilerinin kapsamlı kullanımı nedeniyle zaten mimari pazarındaki en hızlı BIM uygulaması olarak kabul edilen bir BIM uygulamasında performans iyileştirmelerine vurgu yapıyor.

Sürüm 23'te yeni olan kullanıcılar, mutlak ham performans kazanımları, kolaylaştırılmış iş akışları ve daha düşük dosya boyutları sağlayan daha fazla optimizasyon bulacaklar. Uygulama ve içindeki projeleri yüklemek için daha hızlı önyükleme süreleri anlamına gelir.

GRAPHISOFT'un yayınladığı tamamen yeni ARCHICAD V23 3D en son sürüm, performans ve yanıt verme süresinde iyileştirmelerin yanı sıra bazı ilginç yeni Grasshopper tabanlı teknoloji entegrasyonuna sahiptir.

GRAPHISOFT Ürün Yönetimi Direktörü Peter Temesvari, "Yazılımınızı çalıştırmak ve belirli bir projede projeler veya görünümler arasında geçiş yapmak gibi günlük görevler, mimari tasarım için ideal durum olan akışa ulaşmanın en önemli engelleri haline gelebilir" diyor. “Yazılım, mimarların düşünme ve çalışma şekline yanıt vererek, mimarı sürücü koltuğuna daha sağlam bir şekilde oturtarak bu barikatları kaldırdık. ARCHICAD V23 3D 'nin artan yanıt hızı gerçekten dikkat çekici. "

Yeni ARCHICAD V23 3D 'deki Diğer Temel Özellikler : 

  • Yeniden tasarlanmış Sütun ve Kiriş araçları - bu araçlar, mimarların betonarme, karmaşık çelik, ahşap ve bu elemanların geometrik olarak karmaşık formları da dahil olmak üzere kompozit kirişler ve kolonlar için daha hızlı ve daha doğru ayrıntılar ve miktar tahminleri oluşturmasına olanak sağlamak için tamamen yeniden yapıldı.
  • Void, Niches ve Girintiler - proje tasarım boşluklarını, girintileri ve nişleri modellemeye ve koordine etmeye adanmış yepyeni bir Açılış aracı - elemanlar, eleman grupları ve hatta katlar arasında yatay, dikey veya eğimli açıklıklar olarak. Bu tür açıklıklar, sezgisel araçlar kullanılarak modellenebilir, programlanabilir ve belgelenebilir ve açık IFC standartları kullanılarak paylaşılabilir.
  • Yenilenen Solibri bağlantısı - ARCHICAD V23 3D , tasarımın herhangi bir aşamasında sorunsuz kod ve inşa edilebilirlik kontrolü sağlar. Güncellenen eklenti, yalnızca BIM'de değiştirilen öğeleri otomatik olarak algılar ve göndererek daha hızlı bir gidiş-dönüş işbirliği sağlar.
  • Gelişmiş dRofus bağlantısı - bu, mimarların müşteri planlama gereksinimlerini yakalayıp düzenlemesine ve bunları tasarım alternatiflerini doğrulamak ve önermek için kullanmasına olanak tanır. DRofus veritabanı tasarımcıların, hastaneler, havaalanları ve üniversiteler gibi büyük ve karmaşık projelerde çalışırken bile planlama kurallarını ve tasarım verilerini kolaylıkla toplamasını ve işlemesini sağlar.
  • Rhino-Grasshopper-ARCHICAD canlı bağlantısı - yeni Grasshopper Deconstruct Bileşeni, bir tasarım referansı olarak ARCHICAD V23 3D öğesi yüzey verilerini çıkarmak için kullanılabilir. Bu işlevin yardımıyla, BIM'deki temel tasarım şemasında yapılan değişiklikler, Grasshopper'daki tasarım algoritmaları aracılığıyla oluşturulan tüm bağlantılı tasarım ayrıntılarını otomatik olarak güncelleyecektir.
Havale / EFT (%4) :3,851.52 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim