Advanced System Repair Pro 2019 BİREYSEL-KURUMSAL

Marka: Autodesk

153.40 TL

Advanced System Repair Pro 2019 BİREYSEL-KURUMSAL
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.


Advanced System Repair Pro 2019 Genel Bakış 

Zamanla bilgisayarlar yavaşlayabilir. Bunun nedeni, yazılım sorunları, donanımın güncelliğini yitirmesi ve hatta bilgisayarın savunma eksikliğinden yararlanabilecek kötü amaçlı yazılımlar ve virüsler gibi çeşitli nedenlerden kaynaklanmaktadır. Bu nedenle, kullanıcıların daha iyi bir performans elde etmeleri ve bilgisayarlarını düzenleyebilmeleri için Advanced System Repair Pro 2019 gibi bilgisayar yapılandırma araçları edinmeleri önerilir. Büyük olasılıkla, daha yavaş bir bilgisayarın sorunlarının çoğu, yazılım yapılandırması yoluyla çözülebilir.

Daha yavaş bir bilgisayarın olağan nedenleri nelerdir?

Advanced System Repair Pro 2019 ile hızlandırılabilecek bir bilgisayarın yavaşlamasının çeşitli nedenleri vardır. Bunun ana nedenleri şunlar:

Eski donanım: Bilgisayar, satın aldığınızda en yeni birim olabilir, ancak sonunda zaman içinde güncelliğini yitirmiş sayılacaktır. Bunun nedeni, kullandığı yazılımın sürekli güncellenmesidir. Her güncellemeyle birlikte, donanım özelliklerine olan talepleri giderek artmaktadır. Daha yavaş bir performansa neden olabilecek donanımınızla ilgili diğer faktörler, depolama diskinde çok fazla veri olması veya düşük dahili bellektir. 

Bozuk veya düzensiz yazılım: Bir bilgisayarın işletim sistemi, bir kullanıcı tarafından kullanılacak tüm görevleri yerine getirmekten sorumludur. Kullanıcı uygulamaları silmeye ve yüklemeye devam ettikçe, yazılım sonunda düzensizleşebilir. Özellikle, kayıt defteri bilgisayarın sürekli kullanımı nedeniyle risk altındadır. 

Kötü amaçlı yazılım ve virüsler: Bunlar, internetten bilinçsizce indirebileceğiniz kötü amaçlı yazılımlardır. Bilgisayarınızın daha yavaş çalışmasına ve ayrıca bazı dosyaların tamamen bozulmasına neden olabilirler. Çevrimiçiyken tamamen önlenemezler, bu da bilgisayarınızı herhangi bir güvenlik olmadan terk etmenizi zorlaştırır. 

Gelişmiş Sistem Onarımı

Advanced System Repair Uygulamasının ücretsiz sürümü resmi web sitesinden indirilebilir, ancak yazılımı kaydettirmeye istekli değilseniz, oldukça yararsız olacaktır. Bununla yapabileceğiniz tek şey, arayüzü test etmek ve PC'nizdeki sorunların ne olduğunu görmek için bir tarama yapmaktır. Bu sorunların giderilmesini istiyorsanız, ücretli bir plana abone olmanız gerekir (Pro sürümüne yükseltin).

Advanced System Repair Pro 2019 ise birçok özelliğe sahip çok karmaşık bir optimize edicidir:

Kullanım kolaylığı - Advanced System Repair, kullanımı ve gezinmesi kolay bir arayüze sahiptir. Uygulamanın gerekli tüm bölümlerini vurgulayan minimalist bir mavi uygulama kullanırlar. Ayrıca tercihinize göre siyah veya gümüş bir GUI de kullanabilirsiniz. Uygulamayı başlattıktan sonra, gizlilik taraması, sistem önemsiz, yığın taraması, sistem başlatma optimize edici, kayıt defteri taraması, güvenlik açıkları taraması, kötü amaçlı yazılım taraması, eski sürücü taraması, disk birleştirme taraması ve bozuk sistem dosyası dahil tüm önemli özellikleri anında görebilirsiniz. tarama. 

Önemsiz Dosya Temizleyici - Uygulamayı, uygulama tarafından gereksiz gördüğü tüm dosyaları seçmek için kullanabilirsiniz. Bunun nedeni, sabit diskinizde çok fazla dosyanın bulunmasının yavaşlamasına neden olabilmesidir. Ayrıca daha fazlasını yüklemenizi de engelleyebilir. 

Advanced System Repair Pro 2019 ile Uygulama analizi - Gelişmiş Sistem Onarımı, bilgisayarınızın yavaşlamasına neden olan belirli uygulamaları görmeniz için kullanılabilir. Bunun nedeni, gereksiz olsa bile bilgisayarınızın yavaşlamasına neden olabilecek belirli arka plan uygulamaları olmasıdır. Ayrıca daha yavaş bir başlatmaya neden olabilir. 

Disk Birleştirme - Bilgisayarınızı daha çok kullandıkça, bilgisayarda sakladığınız veriler diske dağılabilir. Bu, daha yavaş bir performansa neden olur çünkü diskin içindeki verileri işlemesi daha uzun sürecektir. Birleştirme, daha hızlı bilgisayar performansı için içindeki tüm verilerin düzgün bir şekilde depolanmasını sağlamanın etkili bir yoludur. Bu sadece tek bir tıklama ile yapılabilir. 

Kötü amaçlı yazılım temizleme - Daha önce açıklandığı gibi, kötü amaçlı yazılımlar ve virüsler, bilgisayarınızın performansının önemli ölçüde yavaşlamasına neden olabilir. Bu, reklam yazılımları, botlar, solucanlar, truva atları, casus yazılımlar ve hatta bitcoin madencilerini içerir. Bu dosyaları kaldırmak, bilgisayar performansında büyük bir artışa neden olabilir. 

Gizlilik Temizleyici - Gelişmiş Sistem Onarımı, bilgisayarınızın mevcut gizlilik ayarlarını kontrol etmek için kullanılabilir. Gizlilik paketi aracılığıyla, şu anda herkese açık hale getirdiğiniz tüm verileri kontrol edebilirsiniz. Bunu düzelterek, bilgisayarınızı daha güvenli hale getirebilirsiniz. 

Sistem Tweaking veya Optimizer - Uygulama, bilgisayarınızın mevcut sistem optimizasyonunu görmek için de kullanılabilir. Bunu ayarlamak daha hızlı genel performansa neden olabilir.

Kayıt defteri temizleyicisi - Advanced System Repair Pro 2019 dahilindeki "kayıt defteri", bilgisayarınızda yüklü tüm uygulamaların kaydını tutan bilgisayarın önemli bir parçasıdır. Çok fazla yükleme ve kaldırma işlemi kararsız hale getirebilir. 

IE Uzantıları - Bu, tarayıcılarınızın tüm eklentilerini görüntülemenizi sağlayan bir özelliktir. Bunun nedeni, bu uygulamalardan bazılarının sisteminizin daha az güvenliğe sahip olmasına neden olabilmesidir. Ayrıca, daha yavaş sistem performansına da yol açabilir. Bunlardan bazıları faydalı olabilirken, bazıları bilginiz olmadan diğer uygulamalarla birlikte yüklenebilir.

Uninstall menüsü - Uygulamaları, Gelişmiş Sistem Onarımı aracılığıyla da kaldırabilirsiniz. Bu, özellikle bilgisayarınızın yavaşlamasına neden olan uygulamaları gözden geçirdikten sonra uygulamaları sıralamanızı kolaylaştırır.

Başlangıç ​​yöneticisi - Bilgisayarınızda çok fazla uygulamanız varsa, başlatma işleminizin normalden daha yavaş olabileceğini fark edebilirsiniz. Bunun nedeni, bunlardan bazılarının bilgisayarla birlikte açılması olabilir. Bu, can sıkıcı bir yavaş başlatma ile sonuçlanır. Açılacak belirli uygulamaları seçmek için Gelişmiş Sistem Onarımını kullanabilirsiniz. 

Güvenlik Kanıtı

Bir uygulamanın dosyalarınıza erişmesi korkutucu olabileceğinden, Advanced System Repair Pro 2019 , meşruiyetini doğrulayan çeşitli uygulamaları görüntüler. Bunlardan bazıları IBM, Westcoast Labs, Checkmark, AppEsteem, CleanApps, McAfee, Norton ve Intel'dir. Bu isimlerin çoğu, donanım ve yazılım endüstrisindeki uygunluklarından dolayı güvenilirdir. Bu, Gelişmiş Sistem Onarımının geçerliliğini kanıtlar. 

Advanced System Repair Pro 2019 Kullanıcı arayüzü

Advanced System Repair Pro 2019 , herkesin erişmesi kolay bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Uygulamayı açtığınızda, tüm önemli özellikleri gösteren birkaç sekmede anında yönlendirilirsiniz. Bu, gezinmeyi basit ve kolay hale getirir. 

Uygulamayı açtıktan sonra, şunları zaten görebilirsiniz: Kötü Amaçlı Yazılım Temizleyici, Gerçek Zamanlı Koruma, Gerçek Zamanlı Sistem Bakımı, Gizlilik Temizleyici ve Disk Birleştirici. Bu, açtıktan sonra tam bir taramayı başlatmayı kolaylaştırır. 

Bu, uygulamanın tasarımı hakkında neredeyse hiçbir soru olmadığı için müşteri desteğini telafi ediyor. Size tüm özelliklerinde rehberlik ettiği için, kullanıcılar her birinin işlevlerini öğrenmede sorun yaşamayacak. 

Uygulamanın performansı

Advanced System Repair Pro 2019 'un Gelişmiş Sistem Onarımı önce bilgisayarı tarayacaktır. Yazılımda bilgisayarın daha yavaş performans göstermesine neden olabilecek sorunları arayacaktır. Bu, bozuk veya eksik DLL dosyalarını, internet dosyalarını ve önbellek verilerini ve daha fazlasını içerebilir. 

Taramadan sonra, sonuçları göz ardı etme veya bazılarını silme seçeneği sunulur. Bu, özellikle bilgisayarınızdaki dosyaları azaltmak ve kötü amaçlı yazılımları olmayanlardan ayırmak için kullanışlıdır.

Bunun dışında disk birleştirmeyi de başlatabilirsiniz. Gelişmiş Sistem Onarımı için nispeten hızlı bir işlemdir. Bu özelliği kullandıktan sonra bilgisayar performansında da bir gelişme var. 

Uygulama hakkında iyi bir şey, kayıt defterinizi düzeltirken tüm sisteminizin yedek bir sürümünü oluşturmasıdır. İkincisi, yazılımın hassas bir parçası olduğundan, yanlış kullanıldığında bazı dosyaların bozulmasına neden olabilir, yedekleme sürümüne sahip olmak, değerli dosyalarınızı indirilmekten kurtarabilir. 

Ayrıca bir sürücü güncelleme aracına sahiptir. Bu, bilgisayarın tüm sürücülerini arar ve en son sürümlerini çevrimiçi olarak arar. Bu sürücüler bilgisayarda grafikler, ses ve daha pek çok şey için kullanılır. Bazılarının güncellenmesi uygulamada bir iyileşmeye neden olabilir.

Havale / EFT (%4) :147.26 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim