Acronis True Image Backup 2020 ISO - Boot - Ömür Boyu Lisans

Marka: Autodesk

41.30 TL

Acronis True Image Backup 2020 ISO - Boot - Ömür Boyu Lisans
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.


Acronis True Image 2020 Genel Bakış

Verilerinizi Acronis True Image 2020 ile yedekleyin ve koruyun . Acronis True Image 2020 , size nasıl ve neyi yedekleyeceğiniz konusunda özgürlük ve tam kontrol sağlamak için programlanmıştır; ayrıca yedeklerinizi bulutta depolama (Acronis Bulut Depolamanın ek bir ücret gerektirdiğini unutmayın) ve yerleşik AI tabanlı verilerinizin gerçek zamanlı saldırılara karşı korunması. Tüm bu esneklik, tek bir sezgisel kontrol paneli aracılığıyla yürütülebilir ve kontrol edilebilir.

Veri ve Sürücü Yedeklemeleri

Acronis True Image 2020 ile tüm sürücüyü, bölümleri veya belirli dosya ve klasörleri yedekleyebilir ve bu verilerin nereye gideceğini tam olarak kontrol edebilirsiniz. Veri korumasını en üst düzeye çıkarmak için verilerinizi yerel olarak harici bir sabit sürücüye, NAS cihazına veya bir ağ klasörüne, iş yeri dışından buluta veya her ikisinin bir kombinasyonuna yedekleyebilirsiniz. Hatta eşzamanlı olarak bulutta çoğaltırken yerel olarak da yedekleme yapabilirsiniz.

Acronis True Image 2020 , verilerinizi nasıl yedeklediğinize bağlı olarak size ek kontroller sunar. Wi-Fi kullanmanız gerekiyorsa, belirli ağları onaylayabilir, ayrıca genel ağlarda veya ölçülü bağlantılarda yedekleme yapmaktan kurtulabilirsiniz. Bir dizüstü bilgisayar kullanıyorsanız, yedeklemeden önce minimum bir güç seviyesi ayarlayabilir veya pil gücünde yedeklemeyi tamamen engelleyebilirsiniz. Ayrıca, yedeklerinizi olay tabanlı zamanlama ile özelleştirmeyi, kesintisiz çalıştırmayı, verileri otomatik olarak buluta kopyalamayı veya hatta buluttan buluta Office 365 yedeklemeleri gerçekleştirmeyi seçebilirsiniz.

Tam disk yedeklemeleri gerçekleştirirken, bir disk klonu veya disk görüntüsü oluşturabilirsiniz. True Image 2020, klonlama ile yeni bir sürücüye bir kaynak sürücünün tam, bit bit kopyasını oluşturur. True Image 2020, görüntüleme ile sabit sürücünüzün tüm içeriğini tek bir dosyaya sıkıştıracaktır. 

Acronis True Image 2020 Veri kurtarma

True Image 2020, yedekleme yönteminize bağlı olarak tek tek dosyaları almanızı veya tüm sürücüleri geri yüklemenizi sağlar. Verileriniz buluttaysa, nerede olursanız olun kurtarabilir ve yedeklemelerinizi uzaktan yönetebilirsiniz.

Acronis Survival Kit özelliği ile makinenizi önyükleyememeniz durumunda sisteminizi bile kurtarabilirsiniz. Hepsi bir arada araç, yalnızca birkaç tıklamayla bir hayatta kalma kiti oluşturmanıza izin vermek için tasarlanmıştır. İster bir bölüm ister tam sistem seçin, hayatta kalma kitinin önyüklenebilir olması amaçlanmıştır, böylece sisteminizi verilerinizle birlikte çalışır duruma getirebilirsiniz. 

Veri Taşıma

Bazen sadece verilerinizi taşımanız gerekir. Acronis True Image 2020, çeşitli şekillerde veri geçişine izin verir:
  • Verileri yeni bir bilgisayara, daha büyük bir sabit sürücüye ve hatta Android'den iOS cihazlara taşıyın - ve tekrar geri alın
  • Verileri yerel olarak sürücüden sürücüye taşıyın veya buluttan veri çekin
  • İşletim sistemleri, önyükleme medyası, programlar ve dosyalar gibi her tür veriyi taşıyın
  • Dosyaları ve klasörleri veya tüm sistemleri taşıyın
  • Yerleşik araçlar, bir sabit sürücü görüntüsünü kopyalamanıza, biçimlendirmenize, bölümlere ayırmanıza ve silmenize olanak tanır

Acronis True Image 2020 Veri koruması

  • Diğer anti-virüs programlarıyla uyumlu entegre kötü amaçlı yazılımdan koruma koruması
  • Fidye yazılımlarını gerçek zamanlı olarak tespit edip durdurmak ve etkilenen dosyaları otomatik olarak geri yüklemek için yapay zeka destekli savunma
  • Sistem kaynaklarını çalabilen ve diğer kötü amaçlı yazılımları enjekte edebilen kötü amaçlı kripto madenciliğin önlenmesi
  • Bulutta veya aktarım sırasında yerel verilerin uçtan uca parola korumalı AES-256 şifrelemesi

Bildirimler

Acronis True Image 2020, yedeklemelerinizi takip etmenize yardımcı olmak için, durumu izlemenize ve herhangi bir soruna yanıt vermenize izin vermek için mesajları masaüstü tepsinize iter.

Acronis True Image Kullanıcı arayüzü

Acronis True Image'in masaüstü arayüzünün tasarımı, test edilen diğer bulut yedekleme hizmetlerinin çoğuna göre çok daha iyi durumdadır. Uygulama son derece sezgisel ve temiz görünmektedir.

Acronis için ana gösterge tablosu görünümü, arayüzün sol tarafındaki sütununda, tüm temel özellikleri ve ayarları kapsayan yedi büyük sekmeye sahiptir. Birincil ekrana doğal olarak Yedek denir. Acronis, işletim sistemi ve uygulamalar da dahil olmak üzere tüm sabit sürücünüzü yedekleme seçeneği sunarak diğerlerinden ayrılıyor. Alternatif olarak, standart bir ağaç menüsünde belirli dosya ve klasörleri seçebilirsiniz.

Havale / EFT (%4) :39.65 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim