ACDSee Photo Studio Ultimate 2020 - Ömür Boyu Lisans - Orijinal

Marka: Autodesk

164.02 TL

ACDSee Photo Studio Ultimate 2020 - Ömür Boyu Lisans - Orijinal
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.


ACDSee Photo Studio Ultimate 2020

ACDSee Photo Studio Ultimate 2020, iş akışı yönetimi, kataloglama ve arşivleme gibi profesyonel fotoğrafçılık özellikleri sunar. Ayrıca e-posta gönderir ve CD'ler, DVD'ler, PDF'ler ve slayt gösterileri oluşturur. Tamamen özelleştirilebilir bir çalışma alanı, Modlar etrafında düzenlenmiştir: Yönet, Görüntüle ve Düzenle / Geliştir, ayrıca ACDSee Photo Studio Ultimate 2020'yi ilgili yazılımla entegre eden 365 Moduna sahiptir. Yeni özellikler arasında Piksel Hedefleme, PicaView, 1 Adımlı EQ, Smart Indexer ve SeeDrive bulunur.

ACDSee Photo Studio Ultimate 2020, görüntü oluşturma, katmanlı düzenleme ve daha fazla seçenek diliminin tam kontrolüne izin veren dijital bir fotoğrafik iş akışı paketidir.

Dijital Fotoğraf Stüdyosu

Kimyasallara veya karanlık bir odaya ihtiyaç duymadan ACDSee Photo Studio Ultimate 2020, görüntü oluşturuculara analog fotoğrafçıların yıllardır kullandıkları hemen hemen her tekniği ve ayrıca tamamen dijital çağa dayanan birkaç tane daha tekniği beraberinde sunar. Yapımcılar, ACD Systems International Inc. Software , Photo Editor'dan Video Converter ve Video Studio yazılımlarına kadar eksiksiz bir fotoğraf yazılımı paketi sunuyor. Nitekim Ultimate, her biri belirli bir görüntü oluşturma alanına odaklanan daha geniş bir program ailesinin büyük ölçüde bir parçasıdır. Bu pakette, kullanıcılar büyük bir kontrole sahip olur. Örneğin, görüntüleri bulmak, sıralamak ve düzenlemek için kapsamlı araçlar vardır. Her şey bir kez yerine konduğunda, onu paylaşmak çocuk oyuncağı olur. Örneğin, müşterilerinizle paylaşmak için örnek resimler düzenlemek veya çalışmalarınızın bir portföyü için düğün resimleri sağlamak isteyebilirsiniz. Esasen, fotoğrafçılık iş akışınızın tam kontrolü  için ihtiyacınız olan her şey dahildir. Ek olarak, paket, bir video çözülmesi gibi yeni bir tane oluşturmak için farklı görüntülerden ayrı ayrı katmanları eşleştirmenize olanak tanır . Olympus, Panasonic ve Canon gibi dünyanın önde gelen tüm dijital kamera üreticilerinin RAW formatları da desteklenmektedir. Tahribatsız düzenleme Daha sonra geri dönmek istediğiniz hiçbir şeyi karıştırmadığınız bilgisiyle güvenli bir şekilde deneyebilmeniz için sağlanmıştır.

Bir Sanal Stüdyo Kullanma

GPU ile hızlandırılmış ayarlama katmanları, RAW düzenlemeyle kullanım kolaylığı ve bir dizi dijital varlık yönetimi aracı sayesinde ACDSee Photo Studio Ultimate 2020 , tamamen profesyonel bir paket oluşturur. Yapımcılar, multimedya için araçlar sağlamaya önem verdiler. Hem fotoğraf hem de video çeken ve görüntülerini çevrimiçi ortamda kullanma olasılığı yüksek olan profesyonel. Ancak yazılım, Instagram nesli için olduğu kadar geleneksel portre ve düğün fotoğrafçıları için de kullanışlıdır. Programı rakip ürünlerden ayıran şey, fotoğraf manipülasyonunuzu kontrol altına almak için var olan yöntemlerin sayısıdır. İşleri yapmanın tek bir doğru yolu yok. Esnekliği ile denemeler yapmak, gerçekten yaratıcı olabilmek anlamına gelir. Bunu söyledikten sonra, paketin araçlarının çoğu daha fazla üretkenliği kolaylaştırıyor, bu yüzden deney ve oyun kadar işleri hızlandırmakla ilgili. 'Geliştirme' gibi modüller, yaptıkları işte uzman oldukları varsayılan pazardaki diğer bazı ürünlerin çok önündedir. Bu yeterli değilse,uygulamayı indiren el cihazı . Bu, görüntülerini hızlı bir şekilde fotoğraf editörlerine ulaştırması gereken alan fotoğrafçıları için harika!

ACDSee Photo Studio Ultimate 2020 Ne var ne yok?

Photo Studio Ultimate 2020'nin en son sürümüne eklenen yeni özellikler arasında yüz tanıma ve algılama özellikleri, odak yığınlama, HDR birleştirme, harmanlanmış bir klonlama aracı ve metin aracı güncellemeleri yer alıyor. Yazılım, siz gezinirken veri tabanına otomatik olarak dosya bilgilerini ve küçük resimleri ekleyecektir.

Göz atmakta olduğunuz klasör bu şekilde kataloglandıktan sonra, diğer klasörleri açtığınızda, ilk klasörde bulunan yüzleri bulmak için taranacaktır. Sonraki tüm klasörler, siz onları açtıkça yüzler için taranacaktır.

Yüz tanıma ve algılamadaki iyileştirmeler, yazılımın bulduğu yüzler için olası eşleşmeler önermesinin yanı sıra önerilen adlar, otomatik olarak adlandırılmış ve adlandırılmamış dosyalar üzerinde arama yapmasına olanak tanır. Kullanıcılar ayrıca gelecekteki aramaları kolaylaştırmak için yüz verilerini bir görüntünün içine yerleştirebilirler.

üz algılamayı Araçlar> Seçenekler> Yüz Algılama kontrolü aracılığıyla da açıp kapatabilirsiniz. Daha fazla ayrıntı sağlayan Yüksek Dinamik Aralık (HDR) birleştirme araçları da geliştirildi ve artık odak yığınlama destekleniyor. Her ikisi de tek bir dosya oluşturmak için birden çok kareyi birleştirir.

Değer mi?

Basit bir rötuş düzenleme paketinden daha fazlası olan bu paket, diğerlerinden sıyrılacak göz alıcı görüntüler oluşturan profesyoneller içindir. Ömür boyu kullanım ücreti karşılığında satın almaya değerdir.

Havale / EFT (%4) :157.46 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim