ABBYY FineReader 14 Enterprise - Orijinal Dijital Lisans

Marka: Autodesk

194.70 TL

ABBYY FineReader 14 Enterprise - Orijinal Dijital Lisans
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

Dijital Lisans

Ürününüz Satın Aldıkdan Sonra  5-10 Dk İçerisinde mail adresinize gönderiyoruz
 

1-      Ürünü alıyorsunuz

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ?  Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.


ABBYY FineReader 14 Enterprise - Orijinal Dijital Lisans

ABBYY FineReader 14 Enterprise ile Belgeleri kolay ve verimli bir şekilde kullanarak ve sonlandırarak zamandan ve emekten tasarruf edin. Herhangi bir belgeyle (ister dijital olarak oluşturulmuş ister kağıttan dönüştürülmüş) aynı verimlilikte çalışın. Ek dönüştürme adımları olmadan metinlere, tablolara ve PDF'nizin tüm düzenine erişin ve düzenleyin.

 • PDF'leri görüntüleyin, gezinin ve düzenleyin:
  Sayfalara, yorumlara ve meta verilere göz atın. Okuma tercihinize göre uygun bir görüntüleme modu seçin. Sayfaları ekleyin, silin, yeniden düzenleyin, döndürün ve kırpın. Belgeleri tek bir PDF'de birleştirin.
 • ABBYY FineReader 14 Enterprise sayesinde her türden PDF'den bilgi alın:
  Tam metin anahtar sözcük araması ve yer imlerini kullanarak taranmış PDF'lerde bile bilgileri hızlı ve kolay bir şekilde bulun. Belge açıldığında, FineReader PDF, aranamayan PDF belgelerini otomatik olarak algılar ve aranabilir hale getirmek için anında OCR (Optik Karakter Tanıma) uygular.
 • PDF belgelerini belirli iş akışları için yönetin ve uyarlayın:
  PDF'leri iş akışlarınıza uyarlamak için özel damgalar, Bates numaraları ve filigranlar kullanın. Belgede gezinmeyi kolaylaştırmak için bağlar, yer imleri, üstbilgiler, altbilgiler ve sayfa numaraları ekleyin veya bunları düzenleyin. Meta verilere belirli anahtar sözcükler ekleyerek belgelerin alınmasını kolaylaştırın.
 • PDF'lerden bilgileri yeniden kullanın:
  Biçimlendirmeyi korurken sadece birkaç tıklama ile herhangi bir PDF'den doğrudan metin ve tabloları çıkarın (kopyalayıp yapıştırın). Belgenin orijinalliğini ve bütünlüğünü sağlamak için meta verileri inceleyin ve güncelleyin ve dijital imzaları doğrulayın.
 • PDF'leri düzenleyin ve güncelleyin:
  Önceki sürümlere güncellemeler ekleyin veya önceden var olan PDF'leri temel alan tamamen yeni belgeler oluşturun. Paragrafları düzenleyebilir veya yenilerini ekleyebilirsiniz; resim ekleyin veya silin; tabloların içindeki metni düzenleyin; ve sayfa içindeki mizanpajın öğelerini yeniden düzenleyin. FineReader PDF ile, taranan bir belgeyi dijital olarak oluşturulmuş bir PDF kadar kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.
 • ABBYY FineReader 14 Enterprise ile PDF formlarını doldurun:
  Belirlenen alanlara metin eklemek için PDF formlarında veya taranmış kağıt formlarda etkileşimli alanları doldurun. Formları faks veya dijital imza kullanarak imzalayın.

ABBYY FineReader 14 Enterprise ile PDF'LER ÜZERİNDE İŞBİRLİĞİ YAPIN VE ONAYLAYIN

Fikirleri paylaşın, ekipten geri bildirim toplayın ve onaylanan belgeleri alın. Bir belgede işaretleyerek, yorum yaparak ve çizim yaparak doğrudan bir PDF'de tartışmak ve kararlar almak için araçları kullanın.

 • İşaretleme ve açıklama ekleme:
  Notlar, Metin Kutusu ve çok çeşitli işaretleme ve çizim araçlarını kullanarak PDF'nin herhangi bir bölümünü (metin, görüntüler, grafik veya grafik alanı, başlıklar, vb.) Rahatlıkla açıklama ekleyin.
 • Yorumları yönetin ve karar verme sürecini hızlandırın
  Anahtar kelimelere göre arama yapın, sıralayın, filtreleyin ve yorumlara bir durum atayın. Ayrıca, tüm belgenin durumunu belirtmek için damgalar kolayca eklenebilir.
 • Herhangi bir işaretleme üzerine yorum yaparak veya yorumları yanıtlayarak Exchange fikirlerini ve sorularını yorumlayın ve tartışın:
  Ortak çalışanlar arasında daha fazla şeffaflık oluşturmak ve tartışmayı daha iyi yönlendirmek için her yoruma bir durum atayın.
 • Belgeleri onay için başkalarına gönderin:
  Belgeleri çeşitli paydaşlarla paylaşın ve aynı PDF içinde birden çok dijital imza toplayın.


PDF'leri KORUYUN VE İMZALAYIN

PDF'leri paylaşırken ve saklarken güvenlik risklerini azaltın. Dijital imzaları uygulayın ve doğrulayın, hassas bilgileri çıkarın, gizli verileri kaldırın ve PDF'lerinize erişimi yönetin.

 • Hassas bilgileri azaltın
  Güvenilir bir redaksiyon aracıyla ayrıcalıklı veya gizli bilgilerin ifşasını önleyin. Gövde metni, üstbilgiler ve altbilgiler, yorumlar ve meta veriler de dahil olmak üzere kişisel veriler, banka hesap numaraları vb. Gibi hassas bilgileri PDF'den kalıcı ve geri alınamaz şekilde kaldırın. Saniyeler içinde tüm belgeyi arayarak ve yeniden düzenleyerek verimli bir şekilde çalışın.
 • Parola koruması uygulayın
  Belgenin kendisinin açılmasını kısıtlayan veya içeriğiyle bilgilerin yazdırılması, düzenlenmesi veya çıkarılması gibi eylemleri kısıtlayan farklı parola koruması düzeyleriyle PDF içeriğine erişimi yönetin.
 • Gizli verileri kaldırın Gizli
  nesneleri ve verileri tek tıklamayla kaldırarak bir PDF'deki gizli bilgileri istemeden paylaşma riskini azaltın. OCR tarafından eklenen metin katmanlarını, yorumları ve ek açıklamaları, ekleri, yer imlerini, meta verileri, bağlantıları, medyayı, eylemleri, komut dosyalarını ve form verilerini kaldırabilirsiniz.
 • Dijital imzalarla onaylayın
  PDF'leri dijital imza sertifikasıyla imzalayın. Dijital imzaya ek olarak, el yazısı imzanızın bir kopyasını oluşturabilir ve ekleyebilirsiniz. Orijinallik ve bütünlüklerini sağlamak için bir PDF'deki dijital imzaları doğrulayın.

PDF OLUŞTURMA VE DÖNÜŞTÜRME

Belgeleri PDF formatında standartlaştırarak ve avantajlarından yararlanarak dijital ilk yaklaşımı benimseyin. Herhangi bir formattaki basılı belgeleri veya dosyaları aranabilir PDF'lere (ISO spesifikasyonlarıyla uyumlu) dönüştürün veya düzenlerken ve yeniden kullanırken tam esneklik elde etmek için PDF'leri Microsoft® Word, Excel® ve 15'ten fazla diğer formata dönüştürün.

 • Sektör standardı PDF'ler oluşturun
 • Belgeleri bir PDF'de birleştirme
 • PDF'leri düzenlenebilir biçimlere dönüştürün
 • Gelişmiş PDF dönüştürme

BELGELERİ FARKLI FORMATLARDA KARŞILAŞTIRIN (YALNIZCA FineReader Corporate)

Taramalar da dahil olmak üzere farklı biçimlerdeki bir belgenin iki sürümü arasındaki farklılıkları hızlı ve güvenilir bir şekilde belirleyin. Çok kısa bir süre içinde yetkisiz değişiklikleri belirleyebileceğinizden, düzenlemelerin kararlaştırılan şekilde uygulanıp uygulanmadığını kontrol edebileceğinizden veya belgenin hiç değiştirilmediğini doğrulayabileceğinizden emin olabilirsiniz.

 • ABBYY FineReader 14 Enterprise ile belgeleri hızlı, güvenilir ve zahmetsizce karşılaştırın
 • Karşılaştırma sonuçlarını dışa aktarın ve paylaşın Karşılaştırma sonuçlarını
 • En önemli farklılıklara odaklanın
 • Çok dilli belgeleri karşılaştırın

ABBYY FineReader 14 Enterprise KAĞIT BELGELERİ VE TARAMALARI OCR İLE DİJİTALLEŞTİR

Depolama ve hızlı, güvenilir erişim veya anında yeniden kullanım ve düzenleme için kağıtları ve taranmış belgeleri dijitalleştirerek dijital çalışma ortamından yararlanın. Pazar lideri, AI tabanlı Optik Karakter Tanıma (OCR) teknolojisinin benzersiz doğruluğunu deneyimleyin ve evrak işlerinizi nasıl kolaylaştırdığını görün.

 • ABBYY FineReader 14 Enterprise sayesinde Aranabilir PDF'ler oluşturun
 • Gelişmiş belge dönüştürme
 • Yeniden kullanma ve düzenleme
 • Depolama alanından
Havale / EFT (%4) :186.91 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim