AAA Logo - Logo Tasarlama Programı - Profesyonel Logo Tasarla

Marka: Autodesk

175.82 TL

AAA Logo - Logo Tasarlama Programı - Profesyonel Logo Tasarla
Sepete Ekle
Hemen Al
SEÇENEKLER :

1-ÜRÜNÜ ALIYORSUNUZ 

2-      Onay mesajı tarafınıza gönderiliyor

3-      Kargolandı mesajı geldiğinde, ürünleriniz mail adresinize gönderiliyor.

4-      Faturanız Mail adresinize ve İlgili adresinize göndriliyor

5-      Fatura Gönderim Ücretleri Alıcı ödemeli olarak gönderiliyor.

6-      Fatura ihtiyacınız yok ise lütfen belirtiniz..

 

A-      Neden ucuz ?

Dijital ürünler Türkiye?de yeni yaygınlaşan bir satış türü. Sadece mail ortamında veya Dijital iletişim ortamlarından paylaşıldığı için Kargo Ücreti, Telif Ücreti, Gümrük vergisi, Özel tüketim vergisi, Bandrol Ücretleri olmadığı için fiyatlar ucuz. Aklınıza en Ufak bir endişe kalmasın.

B-      Bireysel Kullanım İçin uygun mu ?

Evet uygun

C-      Kurumsal Kullanım İçin Uygun mu ?

Evet Uygun 

D-      Toplu Alımlarda İndirim Mevcut mu ?

Evet Mevcut ( Toplu Alımlar için Teklif İsteyiniz )

E-      Fatura Gönderiyormusunuz?

Evet gönderiyoruz. İstendiği taktirde adresinize kargo yapıyoruz. ( Mail ortamında istesenizde istemesenizde gönderimi gerçekleşiyor )

F-       Ürün etkinleştirilmesi gerçekleşmeme  durumunda iade Değişim Yapıyor musunuz ?

Lisanslarımızdan kaynaklı hata olmamaktadır. Dijital Ürünlerde Lisanlarsın ifşası gerçekleştiği için iade mümkün değildir. Ancak çözüm her zaman sağlanacaktır? Çözüme ulaşmayan siparişlerinizin iadesi muhakkak alınır.

G-     BSA ? Microsoft Denetimlerinde lisanlar Geçerli mi ?

Evet denetimlerde geçerlidir 


Dijital Lisanlar hiç bu kadar ucuz olmamıştı? En iyi Fiyat ve hizmet kalitesini sunuyoruz.


Açıklama

AAA Logo - Logo Tasarlama Programı , kişisel resimleriniz, şekilleriniz, nesneleriniz ve metinlerinizle özelleştirerek hem profesyonel hem de görsel olarak çekici logolar ve Afişler oluşturmak için kullanılabilecek etkileyici bir uygulamadır. Bu uygulama çok sezgisel bir kullanıcı arayüzüne ve ayrıca geniş bir şablon koleksiyonuna sahiptir.

AAA Logo - Logo Tasarlama Programı , yeni logolar oluşturmanız için 2000'den fazla logo nesnesi ve 100'den fazla yerleşik şablon içeren çok güçlü bir uygulamadır. Yeni bir proje başlattığınızda, bu uygulama görüntüler, efektler, şekiller, degradeler ve renkler eklemenizi sağlar. Oluşturulan projeler, çözünürlük ve görüntü kalitesi gibi çeşitli yapılandırma seçenekleriyle JPEG, PNG ve GIF dahil olmak üzere üç farklı formatta kolayca dışa aktarılabilir. Bu kullanımı kolay bir uygulamadır, ancak harika özellik paketinin tamamını keşfetmek biraz zaman alır, bu yüzden Yardım bölümüne de göz atmanız şiddetle tavsiye edilir. Çevrimiçi kullanım kılavuzunu kullanarak tonlarca bilgiye erişebilirsiniz. Genel olarak AAA Logo - Logo Tasarlama Programı, heyecan verici logolar ve Afişler oluşturmak için kullanılabilecek etkileyici uygulamalardan biridir.

Özellikler:

  • Hem profesyonel hem de görsel olarak çekici logolar ve Afişler oluşturmak için kullanılabilecek etkileyici bir uygulama.
  • Afiş ve logolar kişisel görüntüler, şekiller, nesneler ve metinler ile oluşturulabilir.
  • Çok sezgisel bir kullanıcı arayüzü ve ayrıca geniş bir şablon koleksiyonu var.
  • Yeni logolar oluşturmanıza izin vermek için 2000'den fazla logo nesnesi ve 100'den fazla yerleşik şablon içeren çok güçlü bir uygulama.
  • Yeni bir proje başlattığınızda, bu uygulama görüntüler, efektler, şekiller, degradeler ve renkler eklemenizi sağlar.
  • Bir görüntüyü çeşitli farklı efektlerle özelleştirebilirsiniz.
  • Uygulamayı kullanmak kolay olsa da ince düşünülmüş detay dolu özelliklerin tamamını kullanmak için Yardım bölümüne göz atmanız tavsiye edilir, keşfetmek biraz zaman alıyor.
  • Çevrimiçi kullanım kılavuzunu kullanarak tonlarca bilgiye erişebilirsiniz.

AAA Logo - Logo Tasarlama Programı hem amatörleri hem de tasarım profesyonellerini memnun edecek bir logo tasarım yazılımıdır. Program, bir işaretle ve tıkla ortamı ve herkesin fare tıklamalarıyla son teknoloji ürünü bir logo tasarlamasını sağlayan profesyonelce tasarlanmış logo şablonlarından oluşan bir kitaplık sağlar. Teknoloji, finans ve eğitim gibi temalara sahip 10.000'den fazla işletmeye özgü nesne ve 500'den fazla logo şablonu, şirketinizin misyonunu tam olarak istediğiniz gibi ileten bir logo oluşturmanıza yardımcı olur. AAA Logo - Logo Tasarlama Programı ile gelen çıktı seçenekleri, logonuzu Web için veya orijinal vektör grafik kalitesini koruyarak yüksek çözünürlüklü baskı için kaydetmenize izin verir.


YAYINCININ AÇIKLAMASI

AAA Logo - Logo Tasarlama Programı, dakikalar içinde baskı veya Web için profesyonel logolar tasarlamanıza yardımcı olacak, kullanımı kolay bir logo tasarım yazılımıdır. Yerleşik logo şablonlarından biriyle başlayın veya özel logonuzu sıfırdan oluşturun. AAA Logo - Logo Tasarlama Programı, 8500'den fazla kolayca özelleştirilebilir logo nesnesi ve küçük resim içeren büyük bir kitaplıkla birlikte gelir. Tüm yerleşik logo nesneleri vektör tabanlıdır ve kolayca ölçeklenebilir ve döndürülebilir. Ayrıca, tasarımınız için neredeyse sınırsız logo öğeleri kombinasyonu elde etmek için herhangi bir nesneye farklı stiller uygulayabilirsiniz.

Havale / EFT (%4) :168.79 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Alışveriş Sepetim